تغییرات بزرگی در دنیای فوتبال رخ داده است


به گزارش “ورزش سه” ، فوتبال کجا می رود؟ در چند ماه آینده تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد که آینده محبوب ترین ورزش جهان را تغییر خواهد داد. به نظر می رسد زمان تغییرات بزرگ در راه است ، اما انجام واقعی این تغییرات تضمین نشده است. هر مرحله بعدی همیشه متناقض خواهد بود.

تغییرات کوچک در قوانین می تواند عواقب بزرگی داشته باشد ، و به عنوان مثال ، می توان برآورد کرد که وجود دارد سرانجام این امر بر کل دنیای فوتبال تأثیر می گذارد. فیفا می خواهد خود را به عنوان رهبر جدید فوتبال معرفی کند و اکنون این اولویت اصلی آنها است. جام جهانی را هر دو سال یکبار برگزار کنید. علاوه بر این ، فیفا راه حلی برای استراحت در طول بازی ارائه کرده استبه

فیفا قصد دارد اکتبر را ماه تیم های ملی و کل سال این مسابقات قرار دهد. “نیم فصل اول در سپتامبر ، دوم در اکتبر ، سوم در نوامبر و چهارم در مارس برگزار می شود. فینال ششمین خواهد بود. ماه ها و فصل ها در جولای.” اوت و سپتامبر روزهای فوتبالی و اکتبر زمان مناسبی خواهد بود. او مشتاق است تا از ماه نوامبر تا پایان فصل به فوتبال بیشتری بپیوندد. “

بدون تصمیم تیم های مختلف ورزشی نمی توان تصمیم بزرگی گرفت. طرفداران و مخالفان تقویم جدید به سرعت صحبت کردند و تأثیر گذاشتند. یوفا دشمن اصلی این موقعیت است و اگرچه موضع آن به وضوح در بیانیه بیان شده است. ECA او گفت: “توافق فیفا تأثیر مستقیمی بر فوتبال ملی و بین المللی خواهد داشت. علاوه بر این ، به سلامت و رفاه بازیکنان نیز مربوط می شود.” اتحادیه باشگاه های اروپا در بیانیه ای اعلام کرد.

با این حال ، این انتقال در فیفا با استقبال برخی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان مواجه شده است. داستانهایی مانند رونالدو ، خاویر ماسکرانو یا پپ گواردیولا هر دو سال یکبار حمایت خود را از میزبانی جام جهانی نشان داده اند. شورای شهر گفت: “دنیای فوتبال بهترین رویداد و بزرگترین مسابقه در فوتبال جهان است. به عنوان یک ساعت ، من همیشه عاشق تماشای آن هستم و اگر بتوانیم هر دو سال یکبار آن را ببینیم ، بسیار عالی خواهد بود.”

مربیانی مانند لیونل اسکالونی و البته سازمان هایی از کشورهایی مانند مکزیک یا مراکش تصمیم می گیرند هر دو سال یکبار با تیم های خوب (48 تیم) میزبان جام جهانی باشند. فوزی لاکجا ، رئیس جمهور مراکش گفت: “جام جهانی در تاریخ خود تنها هشت بار برنده شده است و همه تیم ها اذعان دارند که ما برای موفقیت در مسابقات و حضور در آن نیاز داریم.”

به نظر می رسد جلوگیری از انتقال به فوتبال غیرممکن است. نبرد دیگری با حرفه سوپرلیگ به رهبری فلورنتینو پرز در اروپا رخ داد. البته اکنون ، پس از اولین ضربه ، تنها سه تیم رئال مادرید ، بارسا و یوونتوس از استاندارد جدید دفاع می کنند.

اما در نهایت ، انتقال و اجرای موقعیت جدید لیگ قهرمانان از ماه مارس تصمیم گرفته شده است و در سال 2024 ، کار با تیم های بیشتر و فرمت های جدید را آغاز می کند. از 2024/25 ، لیگ قهرمانان شامل 36 تیم خواهد بود و هر تیم چهار بازی بیشتر از استاندارد فعلی انجام خواهد داد. هر تیمی در گروه خود دو بازی دیگر با سه حریف انجام نمی دهد بلکه با 10 تیم مختلف روبرو می شود.

اما تغییرات در فوتبال فراتر از رقابت خواهد بود. از استدلال استفاده کنید سرانجام نباید دست کم گرفت و هدف جدید فیفا پیاده سازی یک راه حل جدید است. خود آرسن ونگر به تازگی از مدل جدیدی از ماشین جاده ای رونمایی کرده است. فناوری که به چشم انسان نیاز ندارد تا تشخیص دهد که بازیکن غیرقانونی است یا خیر. سرمربی آرسنال گفت: “گزینه های زیادی وجود دارد. من وظیفه دارم آن را مخفی نگه دارم ، اما کار بعدی در نظم جهانی بسیار تغییر خواهد کرد.”

با این حال ، به نظر می رسد ما به زودی شاهد تغییر در فوتبال جهان خواهیم بود و رهبران فعلی فیفا با هدف یافتن راهی برای بهبود اوضاع در سالهای آینده.

منبع: مجله مارکا

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances