تبریک به خاطر قهرمانی در لیگ قهرمانان در رئال!


کد خبر: 1796051/29 ib

زمان: 18:37 قبل از ظهر
1400/09/13 در حب

بازدید: 45

رافا واران:

رافا واران مدافع سابق رئال مادرید معتقد است که این باشگاه ذهنیتی متفاوت از هر باشگاهی در جهان دارد.

به گزارش “ورزش سه”، رافائل واران تابستان امسال پس از ده سال حضور زیباترین و منحصربه فردترین بازیکن تیم رئال مادرید، شهر اسپانیا را ترک کرد و از آن بهره برد و به خوبی به درخواست منچستریونایتد پاسخ داد. اگرچه او تنها در 9 بازی برای یونایتد بازی کرده و بیش از یک ماه محروم بوده است، هواداران یونایتد معتقدند که مدافع سابق می تواند دارایی ارزشمندی برای این فصل و فصل آینده باشد.

واران دلایل پیوستن به منچستر را ذکر کرده است:من در رئال مادرید همه چیز را می برم و به دنبال نگرش متفاوتی هستم. من می خواهم به تیمی بروم که برای دفاع از تاریخ خود تلاش کرده و به اوج بازگردد و یونایتد چیزی است که من برای رسیدن به آن تلاش می کنم. باید برای چیزی بزرگتر از خودت بجنگی. باید برای باشگاه و هواداران و تاریخ باشگاه بجنگی و خیلی مهم است. من می دانم که او چه فکری می کند. برای تبدیل شدن به بازیکن منچستریونایتد. همه به یکدیگر احترام می گذارند و من فکر می کنم آنجا یک ارتباط در تیم است.” من فکر می کنم همه اینجا برابر هستند و هیچ تفاوتی وجود ندارد.”

تفاوت رئال با سایر تیم های دنیا: آنجا پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان، هواداران برای شما خوشحال نیستند. در رئال، خوب، به مسابقه بعدی می روند. من نه یک بار بلکه چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم و هواداران فقط به من گفتند خوب، به جای دیگری برو.

جشن قهرمانی؟ برای برخی از جام‌ها، بله، اما نه همیشه، چون مثلاً بعد از آخرین قهرمانی‌مان در لیگ قهرمانان، جام جهانی را داریم. گاهی اوقات دلم می خواهد دکمه توقف را فشار دهم و زمانی برای شادی پیدا کنم. به همین دلیل رئال مادرید یک باشگاه خاص است. این به خاطر احساسات خاصی است که وجود دارد. رئال مادرید با بقیه فرق دارد. می بینید، نه به این دلیل که این ایده را دوست ندارم یا بد است. این خیلی خوب اتفاق افتاد، اما بعد از یک دهه، من به دنبال چیز متفاوتی هستم.»

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances