تاکسی بادی عمودی هیوندای سوپرنال – زومیت نام دارد


سوپرنال نامی است که هیوندای برای تاکسی بادی عمودی خود انتخاب کرده است و این کلمه در لاتین به معنای کیفیت بهشتی یا بی رقیب است. انتظار می رود این هواپیمای الکتریکی در سال 2028 (1407) ساخته شود. به گفته هیوندای، سوپرنال فقط یک جت الکتریکی نیست. چشم انداز گروه هیوندای ایجاد یک اکوسیستم برای حمل و نقل است که می تواند با کمک همکاری برنامه ها و رزرو تاکسی یکپارچه شود.

به گزارش خبر اطلس، این اکوسیستم شامل اسکوترهای برقی، تاکسی های بادی عمودی یا خودروهای سواری است. هیوندای قصد دارد فضای شخصی را با نرم افزار هوشمند پشت هر طراحی محصول مرتبط کند.

اکوسیستم هواوی می تواند به طور قابل توجهی بر توسعه رانندگی خودران تأثیر بگذارد. زیرا در این اکوسیستم صاحبان خودرو تفاهم ندارند و خودرو تنها راه خدمت است.

دفاتر فوق‌العاده در قلب ترافیک ایالات متحده، واشنگتن دی سی و در سرتاسر کالیفرنیا واقع شده‌اند، و این شرکت اکنون بر روی امور حقوقی و سیاسی ترافیک هوایی تمرکز دارد. ایالات متحده. فرآیند صدور گواهینامه برای تاکسی برقی جدید Supernal در سال 2024 (1403) آغاز شد. شرکت های حرفه ای مانند Joby Aviation در حال برنامه ریزی برای توسعه خدمات هستند.

اگرچه هواپیماهای الکتریکی سوپرنال تا سال 2028 (1407) در دسترس مشتریان خود قرار نخواهند گرفت، اما به نظر می رسد فناوری جدید مورد استفاده در تجهیزات سوپرنال ارزش صبر کردن را دارد.

مقاله مرتبط:

یکی از مواردی که روند تولید انبوه تاکسی های هوایی ماورایی را به تاخیر انداخته استفاده راننده از این خدمات است. سوپرنال قصد دارد تاکسی های هواشناسی خود را از روز اول بدون نیاز به راننده راه اندازی کند.

یکی دیگر از عوامل کلیدی زمان عملکرد سیستم های پیل سوختی هیدروژنی خواهد بود. پیل سوختی هیدروژنی تبدیل کننده انرژی شیمیایی با راندمان بالا به انرژی الکتریکی است.

کره جنوبی و ژاپن برای توسعه کسب و کار بر اساس این تغییر بسیار هیجان زده بوده اند و سوپرنال قصد دارد از نیروگاه های هیدروژنی ویژه HTWO برای استفاده از این فناوری استفاده کند.

سوپرنال قصد دارد هیوندای را به معتبرترین برند تبدیل کند. این شرکت همچنین با Boston Dynamics همکاری می کند تا تمام جنبه های زنجیره و عملیات خود را بهبود بخشد، با هدف توسعه هواپیماهای عمودی که قبلاً هرگز در صنعت هوافضا دیده نشده بودند.

ویدیوی سوپرنال را در زیر تماشا کنید:


نظر شما در مورد تاکسی هوایی عمودی سوپرنال چیست؟ آیا صاحبان خودرو در آینده تصمیم می گیرند؟

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances