بیست و پنج دقیقه برای خوردن 5 گل در خانه


کد خبر: 1796653/56 ib

زمان: 11:49 قبل از ظهر
1395/09/1400 dr hab

بازدید: 7,456 ib

M شن nchengladbach عجیب ترین گروه در آلمان است

گلادباخ که با پیروزی 5-0 مقابل بایرن همه هواداران را حیرت زده کرد، در دو هفته اخیر بوندسلیگا 10 گل دریافت کرده است.

پس از اینکه بوروسیا ام شن شن گلادباخ در بازی برگشت جام حذفی آلمان با نتیجه 5-1 بایرن مونیخ را شکست داد، کمتر کسی فکر می کرد که تیم ادی هاتر 40 روز بعد به میدان می رود. با اتفاقی عجیب در همین ورزشگاه، بوروسیا پارک به دست فرایبورگ افتاد.

دو روز پیش در هفته چهاردهم بوندس لیگا گلادباخ روی ضربه ایستگاهی بازیکنان فرایبورگ در ورزشگاه خانگی خود و در 37 دقیقه ابتدایی بازی دروازه خود را باز کرد. این اتفاق عجیب و بی سابقه برای اولین بار در تاریخ بوندسلیگا بود که اعضای تیم در 25 دقیقه ابتدایی بازی با نتیجه 5-0 مغلوب میهمان خود شدند. فرایبورگ در رقابت های بوندسلیگا در نیمه اول هرگز گلی به ثمر نرساند.

از مکس ایبرل سرمربی گلادباخ پرسیده شد که آیا می توان نتیجه این برد را انتظار داشت یا خیر که او پاسخ داد: “اگر در فوتبال به جایی رسیدیم که دو بازی را باختی و بعد سؤالات کلی بپرسی. قبول نکن. باید آن را شناسایی کنی. ابتدا به این دلیل که در مورد چیزی تصمیم می گیرید و سپس به آرامی از او مراقبت خواهید کرد و بلافاصله تصمیم نگیرید که چیزی باید تغییر کند. “پس مربی ادی هاتر نباید از از دست دادن شغل فعلی خود بترسد. مربیان همیشه منحصر به فرد بوده اند اینکه مشکلات این تیم قبل از روز اول کار هوتر مشخص بود.

در حالی که همه منتظر ادامه عملکرد گلادباخ پس از برد بزرگ بایرن هستند، این تیم پس از شکست 4-1 هفته ها پیش مقابل کلن، اکنون با 6 گل مغلوب فرایبورگ شده است. زدن 10 گل در دو بازی برای سران این تیم خوشحال کننده نخواهد بود. حتی ادی هاتر، رهبر این تیم نیز از این باخت خوشحال شد و گفت: مقابل بایرن مونیخ از همه شگفت زده شده ایم و امروز هم همین کار را خواهیم کرد.

گلادباخ اکنون در رده سیزدهم گروه 18 آلمان قرار دارد. آنها تنها 5 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند و در آخرین بازی خود قبل از سال نو 17 ژانویه به مصاف بایرن مونیخ خواهند رفت. پیش از آن لایپزیگ، فرانکفورت و هوفنهایم رقبای آنها خواهند بود. باواریایی ها از گلادباخ انتقام خواهند گرفت و آنها را برای تعطیلات می فرستند، اما جوایز این بازی می تواند ورق را به ادی هاتر و شاگردانش برگرداند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances