به روز رسانی: گفتگوی بایدن با پوتین در میان ترس از طرح حمله به اوکراین


تصاویر
اعتبار …استفانی رینولدز برای نیویورک تایمز

پرزیدنت بایدن صبح روز سه شنبه با ولادیمیر وی. پوتین، رئیس جمهور روسیه درباره همکاری در سطح بالا گفتگو خواهد کرد. ناآرامی در اوکراین در حالی که ده‌ها هزار سرباز روسی مرز اوکراین را دنبال می‌کردند، منجر به ترس از وقفه شد.

کاخ سفید در یک تماس ویدئو کنفرانس که در ساعت 10 صبح برگزار شد، گفت: بایدن “دوباره بر حمایت ایالات متحده از اداره دموکراسی و قلمرو اوکراین تاکید خواهد کرد.”

جلسه مجازی یک آزمایش مهم برای آقای بود. بایدن، در حالی که تلاش می کرد از متحد مستقلی دفاع کند که نیروهای امنیتی او قول داده بودند از تهدید اصلی امنیت اروپا جلوگیری کرده و با آن مقابله کنند.

آقای پوتین شکایت کرده است که اوکراین از طریق روابطش با نیروهای آمریکایی و اروپایی تهدیدی برای روسیه است.

اما آقای گزینه های بایدن محدود است. هیچ قصدی برای اعزام نیروهای آمریکایی به نبرد اوکراین از جانب او ندارد. در عوض، آقای بایدن به آقای اخطار خواهد داد. به گفته یک مقام ارشد که روز دوشنبه با خبرنگاران صحبت کرد، پوتین در مورد پتانسیل تجارت بزرگ صحبت کرد. رهبر نمی تواند جزئیاتی ارائه دهد، اما تحلیلگران می گویند که تمام تأثیر می تواند برای اقدام ایالات متحده برای قطع ارتباط روسیه از بازار مالی جهانی باشد، اقدامی به خصوص سنگین که برای شرایط سخت در نظر گرفته شده است.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. شرق اوکراین.

بسیاری از تحلیلگران می گویند که سرنوشت اوکراین برای او مهمتر است. پوتین که اغلب در مورد تاریخ اتحاد جماهیر شوروی سابق و روابط قومی با روسیه صحبت می کند، نه تحت حاکمیت بایدن، که هدفش ایجاد امنیت بیشتر است. روابط با روسیه را پیش بینی می کند.

اما آقای پوتین که در بهار امسال هشدارهای مشابهی را با محموله هایی در نزدیکی اوکراین صادر کرد، از واشنگتن بازگشته است. و او به تنهایی به جلسه روز سه شنبه خواهد آمد، از جمله درخواستش از ناتو برای به رسمیت شناختن پتانسیل اوکراین برای عضویت در این بلوک. رهبران ایالات متحده و ناتو استدلال کرده اند که مسکو نمی تواند سیاست خارجی سایر کشورها را کنترل کند.

پلیس ایالات متحده معتقد است که آقای پوتین تصمیمی برای حمله به اوکراین ندارد. اما ایالات متحده اطلاعاتی را گزارش کرده است که ارتش روسیه یک طرح جنگی را توسعه داده است که شامل عبور صدها هزار نیرو از مرز اوکراین می شود – حمله ای که اوکراین ارتش، حتی اگر ایالات متحده تجهیزات و آموزش ارائه دهد، انجام نخواهد شد. قادر به توقف

اگرچه او آماده حمله نبود، اما آقای. پوتین ممکن است حدس زده باشد که آقای.

ماکسیم سامورکوف، یکی از شرکای مرکز کارنگی مسکو، در تحلیلی که روز دوشنبه منتشر شد، نوشت: «با نگاهی به مسکو، به نظر می‌رسد که هدف اصلی کرملین در بحران کنونی، رسوایی کیف یا بدبینی به زندگی در اوکراین نیست».

به ویژه، هدف این است که غرب را متقاعد کند که روسیه قصد دارد یک جنگ تمام عیار را در اوکراین آغاز کند، مگر اینکه کاری در مورد آنچه که در حال حاضر وجود دارد (حداقل از نظر پوتین) انجام شود که دولت غیرقابل باور است. سامورکوف افزود.

مشکلاتی که بر آقای بایدن در کشورهای اروپایی، جایی که تجارت او نشان دهنده رنج بردن از روابط بد با روسیه است، درباره چگونگی حل این مشکل مطمئن نیست. تهدید جدید پوتین مقامات بایدن با رهبران اروپایی درباره دور احتمالی تحریم‌هایی که می‌تواند روسیه را برای تروریسم جدید تحریک کند، گفتگو کرده‌اند.

انتظار می‌رود آقای بایدن با ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین نیز گفت‌وگو کند که نشانه‌ای از اتحاد آمریکا با رهبر اوکراین است.

پلیس بایدن گفت که تماس تلفنی با آقای. پوتین، مانند نشست دو رهبر که در ماه ژوئن در ژنو برگزار شد، طیف گسترده ای از موضوعات از جمله کنترل سلاح های هسته ای، امنیت سایبری و برنامه هسته ای ایران را پوشش خواهد داد.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances