به روز رسانی زنده: تعداد تلفات گردباد به عنوان اقدامات خسارت افزایش می یابد


تصاویر
اعتبار …جانی میلانو به نیویورک تایمز

به گفته فرمانداری، بزرگترین گردبادی که در شش ایالت رخ داد، دست کم 90 نفر را کشت. اندی بشیر از کنتاکی، “بالاخره طولانی ترین طوفان در تاریخ آمریکا، از لحظه ای که لمس کرد تا اینکه در نهایت پشتیبان را انتخاب کرد.”

در یک کنفرانس خبری بعد از ظهر یکشنبه، آقای. بشیر خسارت بیش از 220 مایلی طوفان را توصیف کرد که “200 مورد از آنها در ایالت من است و سه نفر از آن آسیب دیده اند.”

فرماندار گفت که حداقل سه گردباد ما در جمعه شب به کنتاکی اصابت کرده اند، پیش از این که اضافه کرد، “فکر می کنم اکنون بیشتر و بیشتر باور داریم.”

فرماندار گفت که حداقل 300 عضو گارد ملی به ایالت اعزام شده اند. او گفت که آنها خانه به خانه می روند، حتی اگر بسیاری از جوامع دیگر دری ندارند. آنها به دنبال بازماندگان و سایر قربانیان خواهند شد.

والی گفت: بیش از 2 میلیون دلار برای کمک به بهبودی کمک شده است. او گفت که اولین قسط از بودجه برای کمک به هزینه های مراسم خاکسپاری استفاده می شود.

آقای “ما هنوز جسد را پیدا می کنیم.” بشیر گفت. منظورم این است که ما در شهرها سگ های جسد داریم که نباید در آنها زندگی کنند.

آقای. بشیر از بیان تعداد کشته شدگان این طوفان خودداری کرد، اما گفت: “ما انتظار داریم تعداد کشته ها قابل توجه باشد.” وی افزود: آسیب ها بسیار زیاد است زیرا تلاش می کنیم این اتفاق بیفتد.

هنوز تعداد زیادی از مردم در روز یکشنبه شمارش نشده اند، اما با بازگشت کارگران به وسط کشور برای از سرگیری تحقیقات سفر خود، انتظارات برای زنده دیدن آنها کاهش یافته است.

بیل بانتینگ، مدیر اجرایی مرکز پیش بینی طوفان، بخشی از سرویس ملی هواشناسی، گفت که طوفان از مناطقی از آرکانزاس، ایلینوی، کنتاکی، می سی سی پی، میسوری و تنسی گذشت.

گردباد جمعه شب در یک شیفت در یک کارخانه شمع سازی در خارج از میفیلد، کیو، جایی که گفته می شود تعداد زیادی کشته شده اند، و در یک انبار آمازون در ایلینویز، حداقل برای قربانی رخ داد. روز یکشنبه، پلیس در ادواردزویل، ایالت، گفت که هیچ گزارش دیگری از مفقود شدن افراد در سایت آمازون وجود ندارد، اما در جستجوی قربانیان بیشتر است.

ویدئو

یادداشت

یادداشت

گردبادهای مرگ به دولت ضربه می خورند

پس از وقوع چندین گردباد در آرکانزاس، ایلینوی، کنتاکی، میسوری، می سی سی پی و تنسی، عملیات جستجو و جستجوی بزرگی در حال انجام است.

“این بزرگترین رویداد طوفان در تاریخ ایالت ما است. و برای کسانی که آن را دیده اند، آنچه که در اینجا در شهرستان گریس و جاهای دیگر انجام داده است، غیرقابل توصیف است.” “امروز به هر کجا که نگاه کنید، جزر و مد احساسات حمایت گرایانه جاری است. بیش از 200 کیلومتر زیر 200 در کنتاکی ویران شده است. «من با وزیر امنیت داخلی صحبت کردم، زمانی که اینجا بودم، او قول داد که از همه حمایت خواهد کرد و ما از همه بخش‌های رهبری دولت و سناتورهای آمریکایی و نمایندگان کنگره خود شنیده‌ایم.

پخش کننده ویدیو در حال class=
پس از وقوع چندین گردباد در آرکانزاس، ایلینوی، کنتاکی، میسوری، می سی سی پی و تنسی، عملیات جستجو و جستجوی بزرگی در حال انجام است.اعتباراعتبار …ویلیام دی شازر برای نیویورک تایمز

در حالی که ویرانی در سراسر کنتاکی غربی گسترش یافته است، اکثر مرگ و میرهای تخمین زده شده از کارخانه شمع محصولات مصرفی می‌فیلد در نزدیکی می‌فیلد بوده‌اند. پلیس خسارت تقریباً ناشناخته ای را به خانه ای در آنجا توصیف کرد، اکنون انبوهی از سنگ و فلز پر از ماشین ها و یک طبل 55 گالنی که آب نشت می کند.

کتی استوارت اونن، شهردار می‌فیلد، گفت که روز یکشنبه، «روز بعد پس از فاجعه‌ی فاجعه‌بار» در شهر قدم زد و دید که دولت شهر و آتش‌نشانی شهر ویران شده‌اند.

خانم “فکر نمی‌کنم شیشه‌ای در ماشین یا ملکی که شهر دارد وجود داشته باشد که منفجر نشود.” استوارت گفت. وی افزود: «انفجارهای زیادی رخ داد. به شهر نگاه کردم و همانطور که قبلاً گفتم مثل چوب کبریت بود. و من گریه کردم.”

فرماندار کنتاکی از رهبران دولت به دلیل واکنش سریع و واضح خود تمجید کرد. دولت وضعیت اضطراری اعلام کرد، فرماندار اضافه کرد که «به ندرت» بود که چنین وضعیتی «بسیار راحت» برقرار شود.

آقای آلخاندرو مایورکاس، وزیر امور خارجه ایالات متحده برای امنیت داخلی، و دین کریسول، مدیر بخش امنیت داخلی، به آقای. روز یکشنبه بشمار.

آقای “می خواهم از همه آنها تشکر کنم.” بشیر در یک کنفرانس خبری صحبت کرد. و با رئیس جمهور شروع کنید که دیروز سه بار به تنهایی با من تماس گرفت.»

اما ویرانی بسیار فراتر از کنتاکی است.

در تنسی، حداقل چهار نفر کشته شدند که بزرگترین فاجعه در بخش شمال غربی این ایالت است. در آرکانزاس، مردی در فروشگاه Dollar General در لیچویل جان خود را از دست داد و یک مرد 94 ساله نیز بر اثر برخورد گردباد به خانه سالمندان در Monette کشته شد.

و در میسوری، حداقل دو نفر جان باختند: یک زن در سنت. شهرستان چارلز و یک کودک در شهرستان پمیسکات.

رهبران در ادواردزویل، ایالت، شهر کوچکی در آن سوی رودخانه می سی سی پی از سنت. لوئیس، گفت که حداقل شش نفر در یک فروشگاه آمازون کشته شدند که به طور مستقیم تحت تأثیر گردباد حدود ساعت 20:30 جمعه شب بود که باعث شد دو نفر از آنها کشته شوند. ساخت یک دیوار سنگی به ارتفاع 40 فوت شکسته شد.

جیمز وایتفورد، مدیر دپارتمان انرژی ادواردزویل، گفت: “فکر نمی کنیم کسی زنده بماند. مشخص نیست چند نفر در خانه خواهند بود.”

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances