به‌روزرسانی‌های زنده کووید: فایزر می‌گوید تقویت‌کننده آن محافظت ضروری در برابر Omicron را ارائه می‌کند


تصاویر
اعتبار …آلیشا جوچویچ برای نیویورک تایمز

Pfizer و BioNTech روز چهارشنبه گفتند که آزمایش‌ها نشان می‌دهد که سه دوز واکسن کرونا به سرعت محافظت قابل توجهی در برابر انواع مختلف ویروس Omicron ایجاد می‌کند.

این شرکت‌ها گفتند که آزمایش‌های خون افرادی که فقط دو دوز دریافت کرده‌اند در مقایسه با ویروس قبلی ایمنی کمتری نسبت به Omicron نشان می‌دهد. این شرکت ها گفتند که یافته ها نشان می دهد که دو دوز به تنهایی “ممکن است برای جلوگیری از گسترش بیماری” توسط این جهش کافی نباشد.

اما به گفته محققان، آزمایش خون افراد یک ماه پس از دریافت واکسن نشان داد که هیچ واکسن Omicron در مقایسه با واکسن قبلی پس از دو دوز وجود ندارد. حکمت در بیانیه ذکر شده است.

این آزمایشات که با آزمایش خون در آزمایشگاه انجام می شود، نمی تواند روند دقیق واکنش را در دنیای واقعی تایید کند. این واکسن طیف وسیعی از آنتی‌بادی‌ها را تولید می‌کند که بیشتر از واکسن هستند، اما سطح واکسن سریع‌ترین و آسان‌ترین پاسخ برای آزمایش است.

بنابراین این آزمایشات تصویر ناقصی از تأثیر این واکنش در برابر واکنش عظیم ناشی از Omicron به دست می دهد. محققان می گویند زمانی که اسرائیل، بریتانیا یا سایر کشورها روش های غربالگری بهداشتی دارند، درک تفاوت بین تهدیدهای جدید ممکن است یک ماه یا بیشتر طول بکشد. clean اطلاعات زیادی نوشته است.

کاترین یو. جانسن، معاون ارشد و مدیر تحقیق و توسعه در فایزر، تحقیقات کوچک و قبلی را تشریح کرد. محققان تمام 39 آزمایش خون را از افرادی که دوز دوم یا سوم خود را در ماه گذشته دریافت کرده بودند، آزمایش کردند.

به نظر می رسد نتایج اهمیت حمایت در پیشگیری از بیماری را برجسته می کند. پرزیدنت بایدن روز چهارشنبه برای بررسی یافته ها تلاش کرد و به خبرنگاران گفت که وقتی آنها به سادگی از این گزارش در آزمایشگاه پیروی کردند، “بسیار تشویق شدند.”

او گفت: “اگر یک تقویت کننده دریافت کنید، خوب هستید.” بر اساس داده های دولتی، بیش از 200 میلیون نفر در ایالات متحده به طور کامل واکسینه شده اند.

دکتر. آلبرت بورلا، رئیس و مدیر اجرایی فایزر، گفت که در حالی که این دو دوز هنوز می‌توانند از عفونت‌های جدی از Omicron جلوگیری کنند، “از داده‌های قبلی واضح است که محافظت با دوز سوم واکسن بهبود یافته است.”

دکتر. اوگور شاهین، مدیر BioNTech، شریک آلمانی فایزر، گفت که “دوز سوم همچنان می تواند محافظت کافی در برابر بیماری با هر وزنی را فراهم کند”.

این شرکت‌ها پیشنهاد کردند که Omicron قدرت سلول‌های T را کاهش نمی‌دهد – در عوض، پاسخ ایمنی طولانی‌تر به ویروس کرونا را افزایش می‌دهد. دانشمندان مکان هایی از Omicron را شناسایی کرده اند که می تواند توسط سلول های T تشکیل شده پس از تزریق شناسایی شود. معمولا هیچ تغییری نمی شود.

کارکنان شرکت اطلاعاتی دریافت نکردند که نشان دهد سلول T چگونه عملکرد متفاوتی دارد. و هیچ اطلاعات دیگری منتشر نکردند، بلکه یافته ها را در رسانه ها منتشر کردند.

در مصاحبه ای، دکتر. جانسن گفت: «بسیار حیاتی» است که محل تمرکز Omicron بر روی آنتی‌بیوتیک‌ها نسبت به جهش‌های قبلی تا حد زیادی بدون تغییر باشد. او گفت: «این باعث آرامش شما می شود که پاسخ سلول های T کافی برای جلوگیری از این اتفاق را خواهید داشت.

دکتر. پل آفیت، متخصص واکسیناسیون در بیمارستان کودکان فیلادلفیا و عضو هیئت مدیره بهداشت و واکسن، گفت که او همچنین می‌خواهد “معنای بیشتری داشته باشد.”

وی گفت: این بیماری به حدی پیشرفت کرده است که به واکنش منفی نسبت به واکسن تبدیل شده است. اما او گفت هیچ شواهدی وجود ندارد که واکسن ها در پیشگیری از عفونت های جدی موثر نیستند.

او گفت: “هر اتفاقی که بیفتد، دو دوز mRNA از شما در برابر بیماری های جدی محافظت می کند.”

سازمان بهداشت جهانی که مدت‌هاست به دلیل کمبود شدید واکسن در کشورهای فقیر به این واکسن اعتراض می‌کند، روز چهارشنبه اعلام کرد که برای تعیین اینکه آیا این واکسن برای Omicron موثر است یا اینکه نتیجه تفاوت معقول‌تر است، خیلی زود است. دریافت کنندگان واکسن

دکتر. پیتر هوتز، متخصص واکسن در کالج پزشکی بیلور، نتایج را «خبر واقعاً خوب» خواند. اما او خاطرنشان کرد که آزمایش فایزر تنها یک ماه پس از مصرف سومین دوز سطح واکنش‌های نامطلوب را اندازه‌گیری کرد، و او نگران مطالعات دیگر بود که نشان می‌داد این سطوح دیرتر، بیش از حد انتظار کاهش می‌یابد. جانسن گفت که دانشمندان از این خون استفاده می کنند. مدل ها زیرا اطلاعات کلی در آنها وجود دارد.

نتایج یک روز پس از آن منتشر شد که گزارش اولیه آزمایش دارویی در آفریقای جنوبی نشان داد که Omicron به اندازه واکسن دو دوز فایزر ضعیف است. آزمایش‌های آفریقای جنوبی برای سنجش میزان عملکرد واکسن ما تلاش نکرده‌اند. این مطالعه نشان داد که واکسن‌های تولید شده توسط افراد با دو دوز در پیشگیری از انتقال Omicron نسبت به جهش‌های قبلی کمتر مؤثر است.

Omicron اکنون در بسیاری از کشورها گسترش یافته است، و در حالی که نوع دلتا هنوز تاثیر زیادی بر ایالات متحده دارد، مقامات بایدن خود را برای سیل جدید Omicron آماده می کنند.

در حالی که نتایج این آزمایش نشانه ای از آینده است، مقامات می گویند دریافت آخرین داده های جهانی از کشورهایی مانند اسرائیل که به دقت همه بیماران را ردیابی می کند، یک یا دو ماه طول می کشد.

دکتر “ما باید تصمیم بگیریم، هرگز قبل از چند هفته آینده.” آنتونی اس. فائوچی، کارشناس دولت ایالات متحده در زمینه بیماری های عفونی، روز سه شنبه در جلسه کاخ سفید سخنرانی کرد.

او گفت که گزارش های اولیه پزشکان آفریقای جنوبی تصاویر امیدوارکننده ای از اثر Omicron منتشر کرده است. محققان بیمارستان عمومی پرتوریا این هفته گزارش دادند که احتمال ابتلا به این بیماری در بیماران مبتلا به ویروس کرونا کمتر از افرادی است که قبلاً تحت درمان قرار گرفته بودند، و سایر بیمارستان ها نیز با یک چیز موافقت کردند.

دکتر. فائوسی با بیان اینکه بستری شدن در بیمارستان کوتاه‌تر است و بیماران به اکسیژن کمتری نیاز دارند، گفت: ما شاهد بیماری شدید نیستیم. همانطور که از نسبت بستری شدن در بیمارستان به تعدادی از موارد جدید مشاهده می شود، این اتفاق خواهد افتاد، و به نظر من بدتر خواهد شد.

اما او خاطرنشان کرد که جمعیت آفریقای جنوبی با جمعیت ایالات متحده متفاوت است، اکثر نوجوانان مبتلا هستند، درصد افرادی که کمتر واکسینه می شوند و عفونت HIV دارند که می تواند منجر به عدم فعالیت بدنی شود. و دیگران نسبت به نتیجه گیری از اعلامیه های قبلی هشدار داده اند.

در مصاحبه ای هفته گذشته، دکتر. بورلا گفت که این شرکت پس از عید شکرگزاری شروع به توسعه واکسن ویژه برای Omicron کرد و می‌تواند در 95 روز بیشتر تولید کند. مدرنا به همین ترتیب.

دکتر. بورلا گفت: “ما قادر خواهیم بود یک شبه تولید را تغییر دهیم. نیازی به شروع توسعه ماشین آلات جدید، تجهیزات جدید و مدل های جدید نخواهد بود.”

خاطرنشان می شود که فایزر دو نمونه در پاسخ به این جهش ها ایجاد کرده است و هیچ مدرک معتبری وجود ندارد زیرا اولین واکسن علیه ویروس جهش عمل می کند.

نوح ویلند، کارل زیمر و بنجامین مولر راهنمای کمک

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances