به‌روزرسانی‌های زنده کووید: سنگاپور به درمان رایگان برای «بدون واکسن به انتخاب» پایان می‌دهد


تصاویر
اعتبار …ادگار سو / رویترز

وزارت بهداشت ملی گفت که سنگاپور هزینه درمان بیماران کووید-19 را که واجد شرایط دریافت واکسن هستند، پرداخت نمی کند.

آژانس روز دوشنبه در بیانیه‌ای گفت: «ما پرداخت به بیماران کووید-19 را که به انتخاب خود واکسینه نشده‌اند آغاز می‌کنیم». افرادی که واجد شرایط دریافت واکسن نیستند، از جمله کودکان زیر 12 سال و افرادی که شرایط پزشکی خاصی دارند، از این قانون مستثنی هستند.

آژانس گفت که این گزارش در حالی منتشر می شود که تعداد موارد جدی، که بیشتر در میان افرادی است که واکسینه نشده اند، ثابت بوده اما همچنان بالا بوده است. جانیل پوتوچری، فرماندار ایالت در یک کنفرانس خبری گفت: از 280 تخت مراقبت های ویژه برای بیماران کووید، 134 تخت اشغال شده بود و بیشتر آنها واکسینه نشده بودند.

وی گفت: «باید سعی کنیم این تعداد را تا حد امکان پایین نگه داریم، زیرا کارکنان بهداشت و درمان «ادامه دارند».

سنگاپور بیش از 80 درصد جمعیت خود را بیش از هر کشور دیگری واکسن می‌زند. اما بیماران بدحال در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی سنگاپور درگیر بحث و جدل هستند که مقامات گفته اند در پایان ماه بیمارستان را به 4000 تخت بیمارستانی تا 2500 مورد افزایش خواهند داد.

بیماران کووید که به شدت آسیب دیده اند و نیاز به مراقبت های ویژه دارند، افراد 60 سال و بالاتر هستند. پوچاری گفت. به گفته وزارت بهداشت، حداقل 6 درصد از افراد 60 سال و بالاتر در سنگاپور واکسینه نشده اند.

اونگ یه کونگ، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در یک کنفرانس خبری گفت: “ما باید این علائم مهم را ارسال کنیم تا همه افراد واجد شرایط واکسینه شوند.”

وی افزود: بیمارانی که با این گزینه واکسینه نشده اند می توانند از سایر گزینه های سلامت مالی مانند مزایای دولتی و بیمه خصوصی نیز برای پرداخت قبوض خود استفاده کنند. او گفت که حتی برای کسانی که واکسینه نشده اند، پرداخت “هنوز حمایت و پاداش خواهد بود.” اونگ گفت.

به گفته آژانس سلامت، سنگاپور تا 31 دسامبر به پرداخت هزینه بیماران نیمه واکسینه شده ادامه می دهد تا امکان واکسیناسیون دوم را به آنها بدهد.

برای تقویت واکسیناسیون، مقامات گفتند که از روز چهارشنبه اجازه خواهند داد تا پنج واکسن کامل از یک خانواده برای صرف غذا در یک رستوران با هم شروع کنند، که افزایش از هر دوی آنها در حال حاضر مجاز است.

اعتبار …لیزا راتکه / آسوشیتدپرس

پلیس در Colchester، Vt.، جشن هالووین را مقصر حادثه Covid می‌داند که در حالی رخ می‌دهد که ایالت ورمونت داده‌های ویروس کرونا را هفته گذشته گزارش کرده است.

این بیماری در ورمونت در حال افزایش است زیرا افراد بیشتری برای جلوگیری از هوای سرد به داخل می آیند. کارشناسان هشدار می دهند که تجمع در تعطیلات آخر هفته می تواند منجر به شیوع بیشتر در زمستان شود.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، رویدادهای روزانه در دو هفته گذشته 51 درصد افزایش یافته است. مراقبت های بیمارستانی نیز در حال افزایش است و نگرانی ها در مورد ظرفیت بیمارستان دولتی با نزدیک شدن به فصل زمستان افزایش یافته است.

بر اساس داده های دانشگاه جانز هاپکینز، ورمونت بیش از بسیاری از ایالت ها در حال آزمایش کووید است. هفته گذشته، فرماندار جمهوریخواه وی، فیل اسکات، در بیانیه ای گفت که با تشدید محاکمه ها و حسن نیت ایالت، ورمونترها باید هر کاری که ممکن است انجام دهند. مراقب باشند که می توانند. او همچنین هشدار داد که اگر این وضعیت به اندازه آنها شدید باشد، “می تواند تاثیر زیادی” بر بیمارستان های دولتی داشته باشد.

به گفته کالج، در کالج سنت مایکل، یک دانشگاه مستقل در شمال برلینگتون، 77 دانشجو در این هفته و هفته گذشته به ویروس مبتلا شدند. داشبورد کووید-19. در نامه ای به مدرسه، لورین استریت، سرپرست کالج، گفت که جشن هالووین سروصدا به پا کرده است.

او روز یکشنبه در نامه‌ای گفت: «ما در جامعه خیلی خوب عمل کرده‌ایم تا جایی که مهمانی‌های هالووین زیادی وجود دارد که دانش‌آموزان ماسک نمی‌زنند و نزدیک می‌مانند».

بر اساس داشبورد، درست پس از افزایش هالووین، مدرسه 11 مورد را از 27 اوت تا 22 اکتبر گزارش داد. سنت مایکل حدود 1700 دانش آموز دارد.

اماس. استریت در بیانیه ای در روز جمعه گفت: «در این موقعیت قرار گرفتن پس از یک ترم خوب مدیریت شده یک اشتیاق است.» مهم این است که همه خوب تصمیم بگیرند.

ساندی کالج “گردهمایی های دانشجویی” را در روز شکرگزاری به حالت تعلیق درآورد و از دانشجویان خواست که از سفر به محوطه دانشگاه منع شوند. این مدرسه در روز جمعه در طول شیوع بیماری، کلاس های آنلاین خود را تغییر داد، اما خانم. استریت گفت کلاس های خصوصی این هفته ادامه خواهد داشت.

بر اساس داده های نیویورک تایمز، علیرغم اینکه ورمونت یکی از داروهای محافظت شده در این کشور را دارد، افشاگری سنت مایکل در حالی رخ داده است که ورمونت با جدیدترین بیمار خود از زمان شروع شیوع این بیماری رقابت می کند.

اعتبار …نیل سندز / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

حدود 3000 نفر روز سه شنبه در ولینگتون نیوزلند در اعتراض به ایمن سازی و ممنوعیت ویروس کرونا راهپیمایی کردند و پارلمان را مجبور کردند و خیابان های محلی را ببندند.

دولت نیوزیلند در هفته‌های اخیر سیاست واکسن را برای تقریباً 40 درصد نیروی کار کشور اعلام کرده است که شامل مقررات مجوزها می‌شود. اولین واکسن‌هایی که خدمات غیرضروری از جمله رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی و رویدادهای عمومی را دریافت می‌کنند. هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی انتظار دارند روز دوشنبه با اجرایی شدن برخی از این رژیم های واکسن، شغل خود را از دست بدهند.

این اعتصاب که توسط گروهی که خود را ائتلاف آزادی و حقوق می نامند سازماندهی شد، خیابان های مرکز شهر را مسدود کرد. در حالی که بسیاری پرچم نیوزلند یا پرچم Tino Rangatiratanga را حمل می کردند که به طور گسترده توسط معترضان مائوری استفاده می شود، تعداد انگشت شماری از معترضان بنرهایی را در حمایت از رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ، که منبع اصلی حمایت او در ایالات متحده به مقابله پرداخته است، نصب کردند. ایمن سازی و ماسک

حداقل یک نفر صورت خود را با عکس آقا پوشانده است. چهره ترامپ، مخالفت کوته فکرانه با نوع محدودیت های بهداشتی اعمال شده توسط رهبران دولتی مانند رئیس جمهور نیوزیلند، جاسیندا آردرن.

یک مقام پلیس گفت که هیچ بازداشتی صورت نگرفت.

قبل از تظاهرات، دولت نیوزلند امنیت را افزایش داده بود و بسیاری از مبادی ورودی را بسته بود. رهبران دولت چندین دهه است که مجلس این را به شدت در پاسخ به اعتراضات نبسته است به رسانه های محلی گفت.

حملات دیگری در سراسر کشور صورت گرفته است. بر اساس گزارش پلیس نیوزیلند، در نورثلند، شمال غربی نیوزلند، حدود 50 معترض یک ایست بازرسی پلیس را برای بیش از یک ساعت مسدود کردند. یک کارشناس پلیس گفت که یک معترض یک افسر پلیس را در حالی که پلیس تلاش می کرد معترضان را از خیابان دور کند، کتک زد.

بر اساس گزارشی که این هفته توسط دانشگاه اوکلند منتشر شد، اطلاعات نادرست درباره کووید در نیوزیلند از ماه آگوست در حال افزایش است، زیرا این کشور در واکنش به ظهور نوع دلتا وارد وضعیت بسته شد.

در بیانیه آمده است: «کووید-19 و واکسن‌ها به‌عنوان نوعی اسب تروا برای راه‌اندازی و اجرا و درک ادیان دور استفاده شده‌اند».

اماس. آردرن با حملات مبارزه می کند.

اماس. آردرن، رئیس جمهور این کشور گفت: «آنچه امروز دیدیم نماینده اکثریت قریب به اتفاق نیوزلندی ها نیست.

نیوزلندی ها حمایت گسترده ای از واکسیناسیون دریافت می کنند، به طوری که تقریبا 90 درصد از افراد 12 ساله و بالاتر حداقل یک بار تا روز سه شنبه دریافت می کنند.Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances