به‌روزرسانی‌های زنده: معرفی متهم دوم ماکسول به اپشتاین


عکس ها
اعتبار …استفانی کیت به نیویورک تایمز

زنی به نام “کیت” روز دوشنبه شهادت داد که گیسلین ماکسول در 17 سالگی با او در لندن دوست بوده و او را برای ماساژ جفری اپستین انتخاب کرده است که باعث ایجاد سالها رابطه جنسی با او شده است.

این زن دومین نفر از چهار نفری است که متهم به حضور برای شهادت در خانم. محاکمه ماکسول، اکنون در دومین هفته است.

کیت به سرپرستان گفت که خانم. ماکسول مستقیماً مسئول تنظیم ملاقات خود با آقای بود. اپستین، از جمله بردن او به سالن ماساژ، در یک تور جهانی به او پیوست و در یک مورد، لباس «دختر مدرسه‌ای» به او داد تا در حین کار بپوشد. آقای. چای اپشتین

کیت شهادت داد که با خانم ملاقات کرده است. ماکسول در سال 1994 در پاریس و خانم. ماکسول “بسیار پیچیده و ظریف” است. به خانم داد. ماکسول تلفنش و وقتی هر دو به لندن برگشتند، خانم. ماکسول زنگ زد و او را برای صرف چای در خانه اش دعوت کرد.

کیت شهادت داد: “به نظر می رسید هر کاری که می خواستم انجام دهم.” در آن زمان، کیت از مادر بیمار خود مراقبت می کرد و از داشتن یک “دوست جدید” که به نظر از ملاقات با او خوشحال بود، خوشحال بود.

اماس. کیت به هیئت مدیره گفت که ماکسول گفت که امیدوار است کیت را به دوست پسرش معرفی کند، یک “جمع آوری کمک مالی” که دوست دارد به جوانان کمک کند.

چند هفته بعد، خانم ماکسول کیت را به خانه اش دعوت می کند، جایی که آقای. کیت به کمیته گفت که اپستین با شلوار ورزشی در اتاق نشیمن نشسته بود. او به کیت گفت که آقای. پاهای اپستین را رها کرد تا به او نشان دهد چقدر قوی است و آقای. اپستین گفت: “اوه، تو می‌توانی جلو برو و شانه‌های من را بالا بیاوری.”

اندکی بعد، خانم ماکسول با یک درخواست فوری با کیت تماس می گیرد، کیت به یاد می آورد: Mr. اپستین آنجا بود و دکترش متوقف شد – آیا می تواند بنویسد؟

کیت پیش خانم رفت. خانه ماکسول، جایی که آقای اپستین در اتاق کور منتظر بود. کیت شهادت داد که او شروع به رابطه جنسی با کیت کرد و آنها در حین ماساژ رابطه جنسی داشتند.

کیت گفت که او همچنان به ملاقات آقای. اپستین و خانم ماکسول چندین بار در سال. با خانم بود مکسول در تلفن گفت و خانم. مکسول اغلب در مورد رابطه جنسی، از جمله “آنچه جفری می خواهد” صحبت می کند.

یک بار خانم مکسول از او پرسید که آیا کسی را می شناسد که بتواند با آقای دکتر رابطه جنسی داشته باشد. اپستین، “چون او می تواند کارهای زیادی انجام دهد” کیت شهادت می دهد. گیسلین همچنین به او گفت که آقای. اپستین عاشق دختران «بامزه، جوان، زیبا» مانند کیت است و «باید سه بار در روز رابطه جنسی داشته باشد».

کیت به تابلویی که به آقا داده بود گفت. ماساژ جنسی اپشتین در لندن، پالم بیچ و نیویورک و جزایر وی در جزایر ویرجین ایالات متحده، می‌گوید که با بلیطی که خانم برای او تهیه کرده بود، به یک پرواز تجاری رفت. ماکسول او گفت که تماس آنها زمانی پایان یافت که او در اوایل 30 سالگی بود.

یک بار، زمانی که کیت در Mr. او در خانه اپستین در پالم بیچ، چیزی را یافت که به عنوان یک “ارتش دانشجویی” در اتاق خوابش چیده شده بود. وقتی از خانم پرسید. ماکسول که هست، خانم. ماکسول گفت: “فکر می‌کنم برای شما جالب باشد که چای جفری را در این لباس‌ها بیاورید.”

کیت لباس را تهیه کرد و خانم. ماکسول کاسه را به او داد. او آقا را دید. اپشتاین دریاچه او به هیئت منصفه گفت که او شروع به رابطه جنسی با او کرد.

وکیل لارا پومرانتز از کیت می پرسد که چرا لباس می پوشید.

کیت گفت: “نمی دانم چگونه نه بگویم.” من قبلاً هرگز به پالم بیچ یا فلوریدا نرفته ام. حتی نمی دانستم خانه کجاست. و مطمئن نیستم که نه گفته باشم که باید ترک کنم، یا اینکه انجام ندادن آن چه عواقبی خواهد داشت. “

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances