به‌روزرسانی زنده: طوفان زمستانی نیو انگلند را با برف سنگین منطقه برای سیل را تحت تأثیر قرار می‌دهد


اعتبار …مت کازبی برای نیویورک تایمز

طبق نقشه های Eversource و National Grid، در ماساچوست، اکنون بیش از 81000 مصرف کننده از قدرت کیپ کاد، تاکستان مارتا و نانتاکت استفاده می کنند. Eversource برق کیپ و تاکستان را تامین می کند، در حالی که شبکه ملی Nantucket را پوشش می دهد.

این تصاویر نشان دهنده اکثر طوفان های سراسر ماساچوست است که در نتیجه طوفان و بارش برف سنگین در منطقه به وجود آمده است. به گفته Eversource، در حالی که تقریباً تمام 5974 مصرف‌کننده Provincetown ضعیف هستند، جوامع بزرگ کیپ نیز تحت تأثیر طوفان قرار گرفته‌اند، با 17257 حمله در Barnstable و 12460 در Falmouth.

در یک کنفرانس خبری در روز جمعه، مدیران Eversource گفتند که صدها کارمند آماده پاسخگویی در این منطقه هستند اما به ساکنان هشدار دادند که ممکن است قبل از بازگشت انرژی یک ضرب الاجل باشد.

برایان سالیوان، مدیر اجرایی شرکت برق، گفت که این شرکت در مورد بزرگترین رویداد پیش رو برای به دست آوردن “بزرگترین ارزش برای سکه” صحبت می کند.

به گفته کریستوفر مک کینون، کارشناس Eversource، علاوه بر این، کارکنان بر اهمیت بازیابی انرژی برای فرآیندهای کلیدی مانند بیمارستان ها، ایستگاه های پلیس و ایستگاه های آتش نشانی نظارت می کنند.

برای استفن بویسون، 61 ساله، از دنیس، ماساچوست، قطع برق می تواند تهدیدی برای زندگی باشد. او از زمانی که برق در ساعت 9:30 صبح شنبه قطع شده است، موتور اکسیژن خود را از ژنراتور خاموش کرده است، اما نگران ادامه انتظارات در صورت عدم بازگشت برق است.

بویسون گفت: “دوست ندارید ماشین زنده بماند.” اگر خراب شود، من مشکل دارم زیرا به ماشینی که در آن زندگی می کنم نیاز دارم و در بدترین حالت ممکن نیست. نمی دانم چگونه آمبولانس یا ماشین آتش نشانی به اینجا آمده است. ”

بیش از 600 کارگر خط، بیش از 200 چوب‌بر و بیش از 200 حلال مشکل برای کمک فراخوانده شدند. مک کینون گفت.

او گفت که کارگرانی که از دور تا فلوریدا سفر می کنند، معمولاً 18 ساعت کار می کنند و 6 ساعت تعطیل هستند. سالیوان که انتظار نمی رود در طول طوفان زیاد بخوابد. او گفت: اما ما به آن عادت کردیم.

سالیوان گفت که کارگران گاهی اوقات مجبور می شوند قبل از رفتن به محل کار منتظر بمانند تا برق منطقه قطع شود و به مردم هشدار دهند که از خطوط در حال سقوط دوری کنند زیرا برقراری ارتباط دشوار است. تفاوت بین خطوط برق و تلفن. کارگران زمانی که ایمن نباشد، مانند طوفان جاری، سوار کامیون نمی‌شوند. سالیوان و آقای مک کینون گفت.

آقای. سالیوان گفت: “فقط به ما مکانی برای کار بدهید، بگذارید آنها کامل و ایمن کار کنند.”

به گزارش سرویس هواشناسی ملی، تا ظهر روز شنبه، تندبادهایی با سرعت 72 مایل در ساعت در Chatham، در کیپ کاد، و تندبادهای 74 مایل در ساعت در Nantucket گزارش شده است. وزش بادهای بین 45 تا 70 مایل در ساعت در سایر بخش های کیپ و جزایر گزارش شده است.

برف نیز با هشت انگشت روی هارویچ کیپ کاد با بیش از یک پا شروع به انباشته شدن کرد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances