برخی از افراد در قانون جذب اکسل می کنند و برخی نه – شما کدام یک هستید؟

تابلوی رویا و نقشه زندگی و راهنمای گام به گام. به عنوان مثال، اگر می خواهید ثروتمند شوید، ابتدا باید برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید و برای رسیدن به آن هدف اقدام کنید. یک هدف مشترک آزادی مالی است. ویتمن می‌گوید: «هدف این است که احساس انجام دادن، بودن یا به دست آوردن نتیجه‌ای را که برای آن تلاش می‌کنید، در آغوش بگیرید. همانطور که قانون جذب می گوید، همه انسان ها مانند آهنربا هستند. این یک واقعیت است که افکار انسان در خودآگاه و ناخودآگاه او می تواند بر شانس تحقق خواسته های او تأثیر بگذارد. ساده‌ترین و مؤثرترین راه برای رسیدن به خواسته‌هایتان این است که تصور کنید قبلاً به هدف خود رسیده‌اید، که بخشی از زندگی روزمره شماست. مطمئنم روز بدی داشتی که بدتر شد؟

علاوه بر تمرکز بر هدف اصلی خود، خوب است که روی احساس خوب در طول روز نیز تمرکز کنید، زیرا این موضوع باعث می شود که روز چگونه پیش برود. مثبت اندیشی هسته اصلی این مفهوم است و همانطور که سعی می کنیم هر روز با دید مثبت زندگی کنیم، همه چیز آسان و بدون نگرانی جریان خواهد داشت. 1. زمان ساکت – همه به کمی آرامش و سکوت نیاز دارند، اما موثرترین رویکرد این است که هر روز زمانی را برای تأمل و مراقبه آرام اختصاص دهید. هر روز زمانی را برای تمرین این مدیتیشن اختصاص دهید و پاسخی را از روح خود بیابید. برای یافتن پاسخ تمام سوالات خود در اینجا ادامه دهید. وقتی ذهن شما پر از پوزیتیویسم است، سوالات عمیقی را از ذهن خود بپرسید، از خود بپرسید چگونه می توانید خواسته های خود را به دست آورید، چگونه خود را جذاب کنید، قوی ترین خواسته های شما چیست و روی خواسته های خود تمرکز کنید. ممکن است هنوز آن را ندیده باشید، اما واقعیت ذهنی به همه این سوالات پیچیده قانون جذب پاسخ می دهد. پس از درک این حقیقت، به سادگی شروع به تمرکز روی هدف اصلی خود می کنید و با تمرین روزانه، شروع به دیدن نتایج خواهید کرد.

قانون جذب سعی می کند رویاهای ما را به واقعیت تبدیل کند.

ما می توانیم نشانه هایی از این نظریه را در بسیاری از متون مقدس و خطابه های باستانی ببینیم. چرا برخی از مردم برای عملی کردن این نظریه تلاش می کنند؟ مردم هیجان زده می شوند و بدون اینکه ابتدا مقاومت درونی خود را پاک کنند، واقعاً به تخیل و تمرینات مدیتیشن خود فشار می آورند. خود روندا برای اولین بار آن را در علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز یافت. و بنابراین، اما پس از آن، ما جذب می‌شویم، به آن حالت می‌رسیم و سپس می‌توانیم روز خود را بگذرانیم و از آن حالت تصمیم بگیریم. قانون جذب سعی می کند رویاهای ما را به واقعیت تبدیل کند. تلاش شما به علاوه عزم شما برای داشتن همه چیز باعث می شود تمام آرزوهای شما به واقعیت تبدیل شود. نگه داشتن یک دفتر خاطرات سپاسگزاری ساده ترین راه برای ابراز قدردانی و قدردانی منظم از آنچه در حال حاضر دارید است. اما این راه بسیار دور از تصویر کردن چیزی، مدیتیشن روی آن و تحقق آن است. به‌علاوه، وقتی از شخص دیگری می‌آیید، پس چه چیزی برای غلبه بر آن آماده است، اگر در نتیجه تعامل زیاد موضوع غیرقابل حل است، می‌توانید جدایی از آن فرد را بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر ممکن است برای شما نشان دهد، فراخوانی کنید.

شما آنچه را که می خواهید، اما باید آن را بدست آورید.

در مورد قانون و جاذبه می گویند که اگر انسان به آن عمل کند، می تواند به آنچه در زندگی می خواهد برسد. این به بدتر شدن وضعیت آنها و در نهایت دلسردی آنها منجر شده است. این به دلیل اشتباه در قانون جذب نیست، بلکه یک اشتباه در تفسیر و اجرای LOA توسط انسان است. هیچ پاسخ ساده ای برای سیم کشی انسان ها و عقده های شخصی آنها وجود ندارد. شما متوجه خواهید شد که موقعیت ها و فرصت های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید، با این حال، باید این واقعیت را در نظر بگیرید که قانون جذب جهانی نمی دهد. شما آنچه را که می خواهید، اما باید آن را بدست آورید. با استفاده از قانون جذب، می توانید به هر چیزی که می خواهید، از جمله ثروت، برسید. این قانون جذب – visit the following postبه سایت زیر مراجعه کنید – همه چیز را به درون می آورد که شما می خواهید، خوب اغلب برای اینکه بتوانید آنچه را که می خواهید درک کنید، باید آیتم های انتخاب شده ای را رها کنید که از وقوع آنها جلوگیری می کند. اگر کمتر آرزو داشته باشید، تا جایی که می توانید کمتر دریافت خواهید کرد.

افکار سرشار از مثبت به کائنات می رسد و آنها نیز پاسخ می گیرند. قانون جذب بیان می کند که هر چیزی که در جهان پخش می شود با انرژی هایی که فرکانس، رزونانس یا ارتعاش یکسانی دارند به آن می پیوندند (یا جذب می شوند). به یاد داشته باشید که کائنات تفاوت بین تصور یا نه را نمی داند، زیرا فقط به ارتعاش / احساسات / عواطف شما گوش می دهد – بنابراین تجلیات با سپاسگزاری سریعتر ظاهر می شوند. البته، درک یک جادوگر باتجربه از جادو بسیار پیچیده‌تر از اصل ساده «افکار تبدیل به چیز می‌شوند» است – اصول زیربنایی دیگری در جهان کار می‌کنند که در روشن کردن چگونگی و چرایی کار جادو بیشتر می‌شوند. سریع ترین راه ممکن برای رها کردن چیزی که دیگر به شما خدمت نمی کند این است که تا آنجا که می توانید از آن قدردانی کنید.

اگر آرزوی زیادی داشته باشید، تا جایی که می توانید به دست خواهید آورد. در مورد تمام ویژگی هایی که در یک شریک دوست دارید فکر کنید، آنها را روی کاغذ بنویسید و این یادداشت ها را روی تخته خود بچسبانید. جملات تاکیدی مثبت: چگونه می توانند طرز فکر شما را تغییر دهند؟ هیچ چیز دیگری در جهان این ظرفیت را ندارد که آگاهانه فرکانس ارتعاشی خود را به میل خود تغییر دهد. به عنوان مثال، می توانید بگویید "من یک رابطه جدید می خواهم." در این زمان، کائنات شرایط و رویدادهایی را آماده می کند تا رابطه جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد. زمانی که شما به عنوان مثال رهبری می کنید، به تیم خود نشان می دهید که می خواهید واقعیت و امکانات شما چگونه باشد. ساده شروع کنید: با چیزی بسیار کوچک و ساده شروع کنید که می خواهید به شدت در ذهن خود داشته باشید. به عنوان مثال، یک گیتار کوچک. برای شروع به نمایش گذاشتن رویاهای خود آماده اید؟یاد بگیرید وقتی به زندگی رویایی خود می رسید احساسات و عواطف را تصور کنید و سعی کنید همان احساسی را که برای رسیدن به رویاهای خود دارید زندگی کنید. شما می توانید یک روز مثبت عالی را حفظ کنید، زمانی که فقط افکار و احساسات مثبت را به بیرون بفرستید.

Law Of Attraction

من این فرصت را داشتم که با دنیل پادرون آشنا شوم و بفهمم که چگونه توانسته در چنین میدانی مسلط شنیده شود. استفاده از بخور یا حتی موسیقی ممکن است در ارتباط با روشی شبیه به این کمک کند، به علاوه برای افرادی که نحوه مدیتیشن را تمرین می‌کنند و می‌خواهند این نوع روش را طی کنند، می‌توانند مراقبه‌های هدایت‌شده را نیز بیابند. حتی اگر فرد به طور ناخودآگاه افکار منفی دریافت کند، ممکن است آن چیزهای منفی را نیز در زندگی جذب کند. اکثر ما به همه اینها توجه نمی کنیم، اما به این فکر کنید که چند نفر به دلیل سیل یا طوفان خانه های خود را از دست دادند، افرادی که مانند ما فکر می کردند همه این چیزها ضروری هستند و نمی توانند ناگهان ناپدید شوند. از این میان، «همانطور که یک مرد فکر می‌کند» با وجود اینکه نویسنده احساس می‌کرد اثری جزئی است، با اختلاف بسیار موفق‌ترین بود. بسیاری از ما به جای آرامش آرامش بخش روح خود، در غوغای ذهن خود زندگی می کنیم.

اگر مفهوم اصلی قانون جذب را به طور کامل درک کنید، متوجه خواهید شد که چقدر در زندگی پر از افکار مثبت، شادی و فراوانی خوش شانس هستید. دوست داشتن خود یکی از اصلی‌ترین چیزهایی است که باید بدانیم زیرا هدفی که برای خودمان می‌خواهیم نیز منعکس‌کننده آن چیزی است که برای دیگران می‌خواهیم. همچنین اگر در نزدیکی شما رفتار مخربی در اطراف شما وجود داشته باشد، باید آن را ارزیابی کنید، گاهی اوقات می تواند خود شکل گرفته و نمونه های متناوب توسط افراد دیگر باشد. اما در 10 سالگی متقاعد شدم که سونامی را تجسم کرده ام و صدها هزار نفر به خاطر رویای من کشته شده اند. قانون جذب که مفهومی است که برای اولین بار تقریباً 100 سال پیش مطرح شد، به گونه ای عمل می کند که خود را مرکز و مغناطیس جذب می دانید. ممکن است روزها، هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد تا خواسته های شما آشکار شود. سپس، اگر آشکار نشود، ممکن است ناامیدی، دلسردی و حتی شرم ایجاد شود. با تمام انرژی به مانیفست اشاره کنید تا نتیجه سریع‌تر و آسان‌تر بگیرید. در زمان عادی مینی های ما پر از افکار بدبینانه و تحقیرآمیز است.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel