باید کارهای زیادی انجام می دادم تا به رئال برگردم


کد خبر: 1791278/29 ib

زمان: 15:01 آن
1398/08/1400 dr hab

بازدید: 1699 ib

فیلیپ لینهارت:

مدافع اتریشی فرایبورگ که سابقه بازی در تیم های جوانان رئال را دارد از دوران حضورش در این باشگاه صحبت کرده است.

فیلیپ لینهارت اولین بازیکن اتریشی در تاریخ رئال مادرید است که بدون یک بازی دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. او مانند دوستش دیوید آلابا به عنوان مدافع میانی بازی می کرد و اکنون عضو باشگاه فرایبورگ است، اما سه سال در لیگ دسته دوم جوانان و رئال بازی کرد و شامل داده های 12 دقیقه ای در گروه اول است.

او در بازی کوپا دل ری مقابل کادیز توانست برای اولین و آخرین بار پیراهن تیم اصلی رئال را بر تن کند. دیداری که رئال در نوامبر 2015 با نتیجه 3-1 پیروز شد اما به دلیل استفاده از بازیکنان غیرقانونی شکست اعلام شد.

لینهارت در مصاحبه ای با Transfermarket در مورد دوران حضور خود در رئال و توانایی خود برای بازگشت به این تیم صحبت کرد.حضور در رئال برای من افتخار بزرگی است و تجربه تمرین با بهترین های جهان فوق العاده بوده است. هر بازیکنی این فرصت را ندارد، اما اکنون من 25 ساله هستم و معتقدم که دارم. کارهای زیادی برای بازگشت به رئال انجام دهم. در رئال مادرید، هر بازیکنی نمی تواند بازی کند.” در صورت امکان، نمی توانم نه بگویم.

تفاوت رئال و فرایبورگ:“آنها مقایسه نمی کنند. واقعا دنیای دیگری است و فرایبورگ از هر نظر باشگاه کوچکتری است. ما اینجا مثل یک خانواده هستیم و همه همدیگر را می شناسیم. من با رافا بنیتز و زین الدین زیدان در رئال کار کردم. زیدان مربی صبوری صدا است و چندان خوشحال نیست.

او علاقه زیادی به تمرین دارد و همه به او احترام می گذارند. من بدون یک دقیقه بازی با رئال مادرید دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم و گاهی این شرایط سوژه سوالات شما از خبرنگاران می شود. یادم می آید در رئال مادرید بازیکنان تیم زیر 17 سال با یک کیف 500 یورویی وارد و بیرون می شدند و همیشه این سوال برای من پیش می آید که آیا لازم است مردم سن روز برای امضای قراردادهای گران قیمت داشته باشند؟

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances