باشگاه: هنوز خیلی زود است که در مورد قهرمانی در مسابقات صحبت کنیم


به گزارش “ورزش سه”، لیورپول، تیم سوم جدول لیگ برتر که تنها دو امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله دارد، فردا در ولورهمپتون به میدان می رود. این دومین بازی خارج از خانه قرمزها در این رقابت ها بود و البته آنها پس از پیروزی 1-4 در دربی مرسی ساید مقابل اورتون روحیه خوبی داشتند.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس خبری این بازی شرکت کرد و به سوالات پاسخ داد.

بازی مقابل ولورهمپتون چیزی است که باشگاه گفته است: فکر نمی کنم در بازی مقابل ولوز تفاوت زیادی ایجاد کنیم. ما از یک برنامه فشرده استفاده کرده‌ایم و تا اواسط دسامبر باید اکثر بازیکنان را تغییر دهیم. البته اینطور نیست که 7 یا 8 عوض کنیم.

ولورهمپتون چهارشنبه مثل ما بازی می کند و ما باید در مورد تیم تصمیم بگیریم. آنها تیم بسیار خوبی هستند و با استراتژی سرمربی جدید سازگار شده اند.»

باشگاه ادامه داد:ما از باخت به وستهام چیزهای زیادی یاد گرفتیم؛ به عنوان مثال، اشتباهات کمتر و دفاع بهتر. باخت به موقع بود.

هافبک ولوز نیز بسیار خوب است و رائول خیمنز جلوی همه بازیکنان است و من بسیار خوشحالم که بعد از مصدومیت به زمین برگشتم و امیدوارم او بیشتر تیمش را هدف قرار دهد. در مجموع، آنها تیم بسیار خوبی هستند و ما باید در مقابل آنها خلاق باشیم تا پیروز شویم.”

جوتا در برابر گروه قدیمی خودجوتا فرد قوی و بسیار خوبی است. از زمانی که او شروع به تماشای بازی او کرد، فکر می‌کنم باید برای من بازی کند.» این کار سخت و از نظر فنی بالا بود.

تقویم فشرده دسامبر: « دسامبر همیشه دیوانه است. ما در یک مسابقه دیگر هستیم و واقعا 2 ماه سخت را تجربه می کنیم. گروه های دیگر نیز شرایط مشابهی دارند. ما در رقابت داخلی و اروپایی هستیم و باید هوشمند باشیم. بله، کار سختی است، اما ما باید بهترین کار را انجام دهیم.»

فصل قهرمانی:“لازم نیست در مورد رقابت برای مسابقات در ماه دسامبر صحبت کنیم. به عنوان مثال، در سال 2019، من هدف شرکت را برای ماندن سیتی دیدم، اما اکنون حتی نمی دانم. سیتی چه زمانی بازی خواهد کرد. تعداد زیادی بازی وجود دارد. زمان باقی مانده است و ما باید در هر بازی خوب باشیم.

لیگ برتر بهترین و باورنکردنی ترین لیگ برتر است. هدف برنده شدن است، اما در دسامبر و ژانویه نمی توانید چیزی به دست آورید. “به نظر می رسد شما قادر نیستید.”

برد دربی مرسی ساید: “نمی توانم به بازی مان مقابل اورتون نمره 8 از 10 بدهم. 20 دقیقه اول طوفانی بود، اما ما چند پاس در بازی داشتیم که باید گفت.” با این حال، این بهترین بازی ما در پارک گودیسون از آنجایی که من اینجا هستم.”

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances