بازگشت پرسپولیس به شرایط کارخانهخبرگزاری مهر: پرسپولیسی که از جایی که خیلی ها می خواستند برگشته، نشان داده که نیست و این بیشتر اخلاقی است تا عملی.

در مورد دو هفته اخیر باشگاه قرمزها و اتفاقات زیادی بحث شده است و باید این خبر را بخشید. ابتدا اتفاق خوبی افتاد و یحیی گل محمدی بعد از بازی با اولسان در رسانه ها گفت که باید روال را به روز کرد و بدی ها را درست کرد و هرگز از غیبت عیسی آل کثیر گلایه نکرد.

اما این دو هفته نشان داد که همه به کارخانه خود باز می گردند مگر اینکه مدرکی وجود داشته باشد. این را اولین بار خود گل محمدی در زمان بازگشت از دوحه و صحبت با مدیران باشگاه در مورد بشار رسن مشاهده کرد.

بازیکن عراقی نباید از دهان این مربی بیفتد، همانطور که بازیکن قدیمی این کار را کرد و در پرسپولیس زندگی کرد. البته این نه برای اطمینان از نوع خروج، بلکه برای مواجهه با شرایط فعلی است. اینکه مربی هم گفته چون بازیکن من غایب است نباید از این تیم توقع بیاید، شروع طرد است. باید به مربی اطلاع داده شود که هافبک خلاق عراقی تیم را ترک کرده است و وظیفه اوست که برای زمین مرکزی خود چاره اندیشی کند.

افشین پیروانی سرپرست این گروه در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به اعتراضات نامناسب و نابجای تیمش، با کری تماس گرفت و خودش و تیمش را بهتر دید، در حالی که دنیا الان بهتر جواب می دهد و نه. گذشته. به قول معروف «من حساب دارم، حساب دارم».

پرسپولیس در بازی با نساجی قبل از سقوط به زمین – که دور از عرف است – دچار ضعف شد. اهدافی را که او تصدیق می کند و اهدافی را که انکار می کند شناسایی کنید تا نقاط ضعف آشکار این گروه را در همه جا ببینید.

بازیکنان این تیم خود را منحصر به فرد می دانند اما حداقل در این دو بازی نشان نداده اند که رقیب آسیایی هستند و به نظر می رسد قدرت زیادی در اینستاگرام دارند تا فوتبال.

گل محمدی چند روز پیش به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس راهی یاسوج شد تا هدایای خود را به خانواده مرحوم بهروز خورشیدیان تقدیم کند. این نگرش قابل تقدیر است.

حال باید از این مربی پرسید که چرا رفتارهای ناجوانمردانه را در تیمش می بینیم؟ حامد لکگویی به دلیل اتلاف وقت مجبور شد به تنظیمات کارخانه برگردد. البته این ورزشکار در بازی با ذوب آهن دست به کار جدیدی زده است. اینکه با ضربه کرنر زوبیا توپ را به وسط زمین پرتاب کرد تا بازی متوقف شود. او همچنین به عنوان «گارد کلاهبرداری» برای دستگاه عبدالله حسینی عمل می کرد که به او اصابت نکرد و در نهایت منجر به اختلاف شد که منجر به دو اخراج شد. اتفاقا دود این حذف به سمت خود پرسپولیس هم می رود.

پرسپولیسی ها بلافاصله پس از بازی از مطلبی از سوی مدیر رسانه ای خود مبنی بر توقف جریان ذوب آهن خبر دادند. اما به نظر می رسد صحبت های ذوب آهن در نیمه اول بازی جواب نداد و نتایج او از نیمه دوم شروع شد. این پیش بینی ها چیزی جز گمراه کننده نیست، به خصوص برای تیمی که هنوز هم ملزومات و مزایایی دارد که گل محمدی بشار رسن را در بین بازیکنانش شکست نداد.

مربیان پرسپولیس باید پاسخگوی رفتارشان باشند. مسئول قصور آرمان رمضانی، مهدی مهدیخانی، سعید آقایی و مهدی عبدی. بینی فوقانی شخصی کامل. به ناشنوایی مجازی که بر تمرکز گروهی تأثیر می گذارد، پاسخ دهید. مسئولیت شانه خالی کردن از مسئولیت و مسئول خیلی چیزهای دیگر.

بله، پرسپولیس تیم خاصی است. تیمی که به نقطه اوج یک ماهه فوتبال آسیا رسیده است که می توان از یک تساوی در خانه لذت برد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances