اینستاگرام همچنان از چهره سلیمانی می ترسد!ایسنا: رئیس کل سازمان دفاع ملی در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد ترور سردار قاسم سلیمانی، گفت: در شرایطی که ابزارهای استعمار نو آمریکایی مانند اینستاگرام همچنان هراس دارند، ترور او را جشن می‌گیریم. برای اعلام سلیمانی!

متن بیانیه سردار غلامرضا جلالی به این شرح است: «خیلی ها سردار سلیمانی را به عنوان رهبر اصلی محور مبارزه می شناسند، البته این درست است، اما حاج قاسم فراتر از آن، در همه چیز خود ساخته و متقی است. به بیان دیگر حاج قاسم نه تنها یک سرباز و یک رهبر منطقه است، بلکه یک مؤمن خودساخته در جستجوی خداست… ما معتقدیم راز جاودانگی شخصیت است. این پیشوای وارسته در ذهن میلیون ها انسان خودسازی و تقوا و مراقبت مداری دارد.احترام حاج قاسم در نزد دیگران خدادادی و محصول تصمیمات ایشان در راه جلب رضایت است. خدای توانا متر بسیار بزرگ

شخصیت اصلی شهید سلیمانی شیوه حکومت داری اوست. حاج قاسم اگرچه در برابر خلق خدا خاشع است و البته در برابر خدا خاشع است، اما یک انسان به تمام معناست. او یک سرباز واقعی برای ائمه انقلاب اسلامی بود. حاج قاسم عمروولی را «مطیع» می داند و خود را مطیع ولایت فقیه می داند. ترور وی در راه نیل به امر مقدس و هدف جمهوری اسلامی ایران نمونه ای با علاقه وی به آزمون های سخت کنترل و مراقبت است. سومین ویژگی حاج قاسم سلیمانی «حق در مقابل دشمن» است. اگر حسن حاج قاسم را با حسن گذشته آن یعنی «تواضع برای دوستان» جمع کنیم، به تفسیر آیه «و الذین اطعام الکفار از محبت آنان باقی می ماند» می رسیم.

سردار سلیمانی دیری نپایید که تروریست-دشمنان تکفیری و دیگر نظامیان و حاکمان آمریکا در منطقه بیت المقدس را بخشید و نخواست خسارتی وارد کند. چهارمین ویژگی حجاسم سلیمانی بینش و چشم انداز توسعه منطقه ای اوست. بر همین اساس، حاج قاسم را «وکیل قوی در مبارزه با دشمن» می دانیم. «رهبر بودن» برای «دشمن تاریک» لازم است، اما کافی نیست.

تجزیه و تحلیل هوشمند نبرد، تحقیق در مورد درگیری های آینده و حل مسئله برای همه دلایل ممکن، سه ویژگی است که یک “متخصص رزمی” باید برای غلبه بر اتحادهای دشمن و پیروزی در نبردها از آنها استفاده کند. همه این ویژگی ها به کارآمدترین شکل در حجه سلیمانی متبلور شد. یکی دیگر از ویژگی های مهم سردار سلیمانی عدم تمایز بین «نظامی» و «فرهنگی» در رزم است. وی از پیروزی کودتای نظامی در زمان شکل گیری و تداوم اعتراضات گفت. یعنی دفاع سردار سلیمانی در ارتش فرهنگ و گفتمان دارد. این یکپارچگی نظامی-فرهنگی امروز ما را از یمن و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و فراتر از آن، شاهد وحدت محور توسعه، مقاومت و تمرکز بر هدف مشترک، یعنی «اعتقاد به دشمن واقعی» کرده است.

حاج قاسم سلیمانی در قالب ضد شورش بزرگترین دستاورد را برای سرزمین و جهان اسلام به دست آورده و هزینه های سنگینی را بر دوش دشمن تحمیل کرده است. «اعتراضات مقاومتی» را نیز باید از سنت حسنه حاج قاسم بدانیم. امروز دشمن نمی تواند بهای مقابله با استراتژی هوشمندانه «مقاومت» جمهوری اسلامی ایران را بپردازد. این مفهوم بر اساس معادل ایران اسلامی به قطب نما در کشور و منطقه تبدیل شده است. «شهید سلیمانی» حتی پس از شهادتش بر شمار دشمنان تأثیر گذاشت.

بر اساس دیدگاه‌های اولیه کاخ سیاه درباره تروریسم، منطقه و به‌ویژه عراق به‌جای تبدیل شدن به جولانگاه چندین موضوع شخصی و دلخوشی به ماجرای قتل سردار دلها، به بستری برای تعلیم قدس تبدیل شده است. خوب. خشم در سراسر کشور علیه تروریسم آمریکایی فوران می کند. ما همچنین با وجود ترس از انتشار عکس های سلیمانی، اولین سالگرد قاتل بزرگ را در بستر استعمار مدرن و مجازی آمریکا مانند اینستاگرام جشن می گیریم و این نشان دهنده محبوبیت قاسم سلیمانی در دل مردم است. تشییع پیکر سردار سلیمانی در کاظمین، بغداد، نجف و کربلا و پس از میلیون‌ها تظاهرات بی‌سابقه عراقی‌ها در سال گذشته علیه ادامه مهاجرت غیرنظامیان در این کشور و در همه مناطق، خون پاک است. شهید بزرگوار و مخلص بر اساس نظر اولیه کاخ سفید، خون پاک این دو قاتل نه تنها باعث تقویت کار حامیان آمریکایی در منطقه شد، بلکه نقش مهمی در “درخواست حذف فوری زمین” نیز ایجاد کرد. “

سردار سلیمانی نماد پیروزی جبهه مقاومت در منطقه بود. ما از صمیم قلب معتقدیم که شهدا هنوز زنده هستند و حاج قاسم این شهید بزرگوار همچنان کلید غلبه بر تروریسم آمریکایی و صهیونیستی است. امروز صدای اعتراض را در سراسر منطقه می شنویم. صداهای اعتراض هر روز بلندتر به گوش می رسید و بدن های دشمن را می لرزاند. در پایان بار دیگر با تأکید مجدد بر رسالت امام و فرهنگ اصیل و پرداخت مالیات به شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت به ویژه شهیدمان سردار حاج قاسم سلیمانی می گوییم. به نظر ما قاسم سلیمانی توسط تروریست های آمریکایی کشته شد. ترامپ صرفاً مقصر جنایات این تروریست هاست. با آمدن بایدن، ما هرگز این جنایت سنگین را فراموش و نخواهیم بخشید. انتقام از رهبران، جنایتکاران و رهبران تعهد واقعی جمهوری اسلامی.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances