اپل برنده دعوی کلیدی Epic Games – Zomit شد


اولین شکایت اپل اخیراً توسط قاضی راجرز گونزالس رد شد که به دلایلی اپل را در موقعیت برنده قرار داد. اما برای شرکت نیز پیامدهایی دارد. به عنوان یک قاعده، اپل توسعه دهندگان را از جمع آوری ابرداده های کاربران و ایجاد ارتباطات خارجی یا تماس های دیگر که باعث می شود کاربران فرآیندها و محتوا را خریداری کنند، خرید برنامه و روابط با مشتری را ممنوع کرده است.

این باعث شد که اپل پس از Epigames درخواست تجدید نظر کند. کوپرتینویی ها از دادگاه خواسته اند تصمیم نهایی را به تعویق بیندازند، که اپل را مجبور به تغییر این لایحه تا 9 دسامبر می کند. اکنون مشخص است که دادگاه درخواست اپل را پذیرفته است و به آن اجازه می دهد تا از همان خریدهای درون برنامه ای برای مدت نامحدود استفاده کند. از زمان

دادگاه اعلام کرد که اپل اعلام کرده است که درخواست تجدیدنظرش سوالات و تردیدهایی در مورد صحت دعوای اصلی ایجاد کرده است و اپیک گیمز به صراحت اعلام کرده است که اینطور نیست. با این حال، سازندگان بازی Fortnite متوجه شدند که رفتار اپل قوانین ناعادلانه کالیفرنیا را نقض می کند. در نهایت، دادگاه به درخواست اپل مبنی بر اینکه بند (i) بند (الف) صلاحیت هنوز در حال بررسی است و این ماندن در هیئت منصفه باقی خواهد ماند، موافقت کرد. همچنان در حال بررسی درخواست تجدید نظر است.

به عبارت دیگر دادگاه اجرای حکم را تا زمانی که بتواند آن را نهایی کند به تعویق انداخت و این روند ممکن است ماه ها طول بکشد. زمانی که دادگاه به درخواست اپل رسیدگی کرد، شرکت‌های فناوری می‌توانند اپ استور را مانند قبل اجرا کنند.

قاضی ابتدا به نفع تغییرات در خط مشی اپ استور از جمله تغییرات در خط مشی “حفاظت” رای داد. این بدان معناست که خط مشی اپ استور توسعه دهندگان را از اطلاع رسانی سایر گزینه های پرداخت برای خریدهای درون برنامه ای و سایر اشتراک ها منع می کند. اپل بعداً ادعا کرد که دستور اولیه برای تغییر قوانین اپ استور می تواند تعادل توسعه دهندگان و مصرف کنندگان ارائه شده توسط فروشگاه نرم افزار را به هم بزند. این می تواند صدمات جبران ناپذیری به اپل و مشتریانش وارد کند.

کوپرتینویی ها اشاره می کنند که آوردن مشتریان به فرآیند پرداخت شخص ثالث خطرناک است. اپل می گوید کاربران به وب سایت های مخربی که برای جمع آوری اطلاعات شخصی و شرایط پرداخت طراحی شده اند هدایت خواهند شد. استفاده از فرآیندهای پرداخت خارجی همچنین تلاش‌های اپل برای شناسایی و مبارزه با تقلب را تضعیف می‌کند و تکمیل این حکم مستلزم تلاشی هماهنگ است که شامل رویه‌های امنیتی است. به‌روزرسانی‌ها، قیمت‌گذاری، دستورالعمل‌های جدید App Store و موارد دیگر.

مقاله مرتبط:

این شرکت می‌گوید محدود کردن این تصمیم به آن اجازه می‌دهد تا این کار را به گونه‌ای انجام دهد که یکپارچگی اکوسیستم را حفظ کند و نیازی به اقدام خلاف قوانین را از بین ببرد. اگر دادگاه پس از بررسی پرونده در نهایت تصمیم اپل را بگیرد، تصمیم برای همیشه لغو خواهد شد. پیروزی امروز اپل به این معنی است که قبل از اعمال هر گونه تغییر در اپ استور باید چند ماه دیگر برای روند قانونی صبر کنیم.

البته نباید از Epic Games و Futnite غافل شد. به نظر می رسد هیچ راهی برای بازگشت به اپ استور وجود ندارد و نه تنها بر روی پلتفرم اپل در دسترس است، بلکه توسعه دهندگان Epic برای همیشه تعطیل خواهند شد و اپل می تواند به یک چیز برای شرکت ها و شرکت های وابسته به Epic تبدیل شود. همچنین در حال اجرا.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances