اولین مسافر کشتی ستاره ای به ایستگاه فضایی بین المللی با فضاپیمای سایوز – زومیت


یوساکو میزاواژاپنی های ثروتمند و فروشگاه های لباس روز چهارشنبه برای اقامت 12 روزه وارد مرکز همایش های بین المللی شدند. این جدیدترین مسافر به کلینیک اوربیتال در سالی است که گردشگران فضای بیشتری نسبت به قبل باز کرده اند.

میزاوا، موسس زورو، فروشگاه اینترنتی لباس ژاپنی، ساعت 11:08 به وقت ایران با توسط هیرانو، توسعه دهنده ای که سفر خود را ضبط خواهد کرد، یک موشک روسی سایوز را از مقر بایکونور در قزاقستان پرتاب کرده است. الکساندر میسورکین، فضانوردان روسی نیز از جمله جاذبه های گردشگری هستند. تیم ما به مدت 6 ساعت به ایستگاه و سپس ساعت 17:10 بعد از ظهر متصل شد و حدود ساعت 19:42 وارد ایستگاه شد.

به محض ورود، کارکنان ایستگاه که اکنون 10 ساله هستند، برای استقبال از تازه واردان در بخش روسی ایستگاه جمع شدند. میزاوا در آنجا با خانواده اش در بایکونور به صورت ویدئویی صحبت می کرد و منتظر بود تا او به ایستگاه برسد.

میزاوا، به عنوان یک ماجراجوی قوی، در سال 2016 توجه جهانی را به خود جلب کرد. زمان انجام یکی از این وظایف ژان میشل باسکیا، هنرمند آمریکایی با پرداخت 3.57 میلیون دلار در حراج موافقت کرد در سال 2017، او نقاشی دیگری از همین هنرمند را به قیمت 110.5 میلیون دلار خرید.

در سال 2018، Mizawa علاقه خود را به سفر فضایی در رویدادی در مقر SpaceX در کالیفرنیا اعلام کرد. او به ایلان ماسک موسس شرکت پیوست تا اعلام کند که اولین مسافر فضاپیمای SpaceX SpaceX خواهد بود.

یوساکو میزاوا و شریکش در ماه اکتبر پرواز را تمرین می کنند.

ماموریت Starship که به دور ماه می چرخد ​​و به زمین بازمی گردد، برای سال 2023 برنامه ریزی شده است. با این حال، این سفر معمولا با تاخیر انجام می شود. میزاوا شروع به برنامه ریزی برای دعوت گروهی از نوازندگان با خود به ماه کرد. اما پس از آن در آغاز سال گذشته، او یک مسابقه عمومی را اعلام کرد که در آن زنان می توانستند برای انتخاب شدن به عنوان شرکای Mizawa درخواست دهند و ماه ها به او بپیوندند.

این مسابقه جفت گیری است که قرار است مستند شود. با این حال، میزاوا مورد انتقاد قرار گرفت و کمپین خود را لغو کرد و از نزدیک به 28000 زنی که برای شرکت در این مقایسه درخواست داده بودند عذرخواهی کرد. در نهایت، ژاپنی ثروتمند تصمیم گرفت تا هشت نفر را پیدا کند تا در سفر به ماه به او بپیوندند.

دروس مرتبط با:

میزاوا در ایستگاه Space Adventures صندلی رزرو کرد. یک شرکت آمریکایی که مقاصد سفر را برای مسافران ثروتمند فراهم می کند. او نگفت چقدر برای این کار پول می دهد.

خدمه یک موشک روسی پرتاب کردند. فضاپیمای پیشرفته روسیه برای اعزام شهروندان روسی به ایستگاه فضایی بین المللی. قبل از انتخاب کپسول Crow Dragon Space X توسط ناسا، فضانوردان آمریکایی برای لنگر انداختن آن به سایوز متکی بودند. هزینه هر صندلی در هواپیما برای ناسا حدود 70 تا 100 میلیون دلار است. بنابراین بهایی که میزاوا برای خود و شریکش می پردازد قطعا در همین محدوده قیمتی است.

میزاوا و هیرانو تنها دانشمندان خصوصی نیستند که امسال به ایستگاه رفتند. در ماه اکتبر، یک بازیگر و کارگردان روسی هشت روز را در پارکینگ محل گذراند تا اولین فیلم لایو اکشن روی صحنه را بسازد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم