اولین صدای شیشه ای آنکر با قیمت 200 دلار – Zomit ارائه شد


آنکر به طراحی عینکی می پیوندد که فراتر از چشم است و اکنون بخشی از صنعت موسیقی است. امروز ، شرکت مارک Soundcore Soundcore Frames را با قیمت 199.99 دلار اعلام کرد. با این قیمت می توانید شمع و قاب عینک خود را که می خواهید خریداری کنید. 10 نوع مختلف را می توانید انتخاب کنید ، اما ضخامت این عینک ها همیشه با همان الگوی مشکی زیبا همراه است. فروش این اقلام لوکس از اواسط ماه نوامبر و از طریق وب سایت های Anker ، Amazon و Buy Best آغاز می شود آره.

به گفته Varge ، عینک ها مانند هدفون واقعی عمل می کنند و در هر کدام دو بلندگو وجود دارد. این ایده ای است که ما از شرکت های دیگر مانند Razer دیده ایم. لنگر در آینه های آن تغییر گروه و افزودن آنها به کنتراست را آسان می کند. از دیگر ویژگی های خاص این عینک می توان به عینک آفتابی ، فیلتر نور آبی و عینک طبی اشاره کرد. فریم های اضافی در مدلهای مختلف با قیمت 49.99 دلار عرضه می شوند. این شرکت به مردم امکان می دهد کیفیت برنامه تلفن هوشمند Soundcore خود را در Android و iOS آزمایش کنند.

عینک لنگر

مقالات مرتبط:

در هر گروه دو بلندگو وجود دارد و به طور کلی ، اکثر مردم متوجه نمی شوند که عینک شما در حال پخش موسیقی است. اما اگر صدای موسیقی را روشن کنید ، صدای آن نیز خاموش می شود.

عمر باتری 5.5 ساعت کار مداوم و Soundcore Frames برآورد شده است ضد آب و دارای گواهینامه می باشد IPX4 است. همانطور که قبلاً در مورد Bose و سایر شرکت ها دیده بودیم ، این عینک از اصطلاحات ساده ای مانند ضربه زدن و کشیدن کلیدها برای کنترل محتوا استفاده می کند.

آنکر می داند این اولین تلاش او برای استفاده از دو شیشه است ، در مناطقی که در حال حاضر توسط شرکت های قدرتمندی مانند Bose و برخی از آمازون اداره می شود. در نتیجه ، این شرکت امیدوار است بتواند سهم خود را در ترویج مفهوم عینک و معرفی این محصولات جدید به افراد بیشتری در سراسر جهان انجام دهد.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances