اورتون 2-1 آرسنال: بنیتس این بار حذف نخواهد شد


به گزارش بازی 3، اورتون پس از رسیدن آرسنال به دقایق پایانی موفق شد در یک بازی زیبا با گلزنی 2-1 پیروز شود.

آرسنال در سه بازی اخیر خود مقابل لیورپول و منچستریونایتد دو شکست را متحمل شده است و هیچ گزینه ای جز برد مقابل اورتون در 15 هفته ندارد. شاگردان آرتتا نیز برای دور ماندن از جدول بالا به هر سه امتیاز بازی خانگی امشب نیاز دارند و شرکت کنندگان تیمی هستند که در یکی از بدترین فصول خود در ده سال اخیر قرار دارند.

اورتون امشب را در حالی شروع می کند که 9 بازی مانده به پایان 6 بازی آخر را برده و 6 بازی از 7 بازی آخر خود را باخته است. این موضوع باعث شد تا بسیاری از هواداران این تیم در اعتراض به مدیریت ورزشگاه گودیسون پارک با اعلامیه هایی به میدان بروند و گروهی از آنها در 27 دقیقه ورزشگاه را ترک کنند تا 27 سال جام قهرمانی نکنند.

با وجود هوای سخت، اورتون مقابل آرسنال خوب بازی کرد و در دقیقه 42 موفق شد یک ضربه ایستگاهی از سمت راست و ضربه سر زیبای ریچالیسون برزیلی را به ثمر برساند. داور اما پس از بررسی وضعیت VAR، گلزنی مهاجم اورتون را رد کرد تا شادی گل او به زودی تلخ شود. زمانی که همه پس از دو دقیقه وقت اضافه آماده بودند، مارتین اودگارد ستاره آرسنال با یک ضربه زیبا دروازه اورتون را باز کرد تا توپچی ها پیروز شوند.

تیم بنیتز ضربه دوم را آغاز کرد تا بازی هر چه زودتر به تساوی برسد. آنها کار را تمام کردند و دوباره در دقیقه 58 توسط ریچاردسون گلزنی کردند. این بار او عملکرد خوبی با رمزدل داشت و دروازه آرسنال را باز کرد. شادی گل زد و توپ در وسط زمین کاشته شد اما داور دوباره به VAR رفت و باز هم گل اورتون را رد کرد. داور مسابقه که بر حسب میلیمتر انجام شد در کمال تعجب مهاجم برزیلی اعلام کرد که در اوج گل بدش بعد از زدن دو گل تکذیب شد.
این پایان کار نبود و ریچاردسون در نهایت زهر خود را بیرون ریخت و با سر مدافع زیبا از هم تیمی هایش که به تیرک برخورد کردند، دروازه را باز کرد و برابر بازی بود.

اورتون پس از دریافت دو گل، در نهایت گل سوم خود را توسط داور تایید کرد و در دقیقه 2+90 گل دوم خود را افزایش داد و 6 دقیقه وقت اضافی به وقت دوم اختصاص یافت. گری این گل را با یک ضربه ویژه از پشت محوطه جریمه به ثمر رساند تا تیمش نتواند این پیروزی دو رقمی را فراموش کند.

اورتون با این برد 18 امتیازی شد و به رده دوازدهم صعود کرد. آرسنال سومین شکست خود در چهار بازی اخیر خود را اخیرا با 23 امتیاز در رده هفتم پذیرفت و شانسی برای صعود به دو پله در جدول نداشت.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances