انیمیشن روح; شیطان قدر زندگی را بهتر می داند


انتخاب های برتر: “روح” یکی از جدیدترین آثار ماجراجویی، علمی تخیلی، فانتزی، کمدی، موسیقی است که توسط تهیه کنندگان، نویسندگان و کارگردانان ساخته شده است.پیت داکتر، سازنده انیمیشن In and Out، Up، Monster Company و …. . فیلم «روح» بدون شک بهترین هدیه ای است که در سال های اخیر توسط دیزنی و پیکسار دیده ایم.

انیمیشن «روح» در 11 اکتبر در جشنواره فیلم لندن، بزرگترین جشنواره فیلم بریتانیا در این کشور به نمایش درآمد. این فیلم قرار بود در ۲۵ دسامبر در سینماهای آمریکا اکران شود، اما پس از یک حمله قلبی، استودیو والت دیزنی پیکچرز تصمیم گرفت انیمیشن را در همان روز دیجیتالی کند و در سرویس دیزنی استریم دیجیتالی کند. .

روح

داستان انیمیشن «روح» درباره تگ جو است. جو (با صدای جیمی فاکس) معلم موسیقی دبیرستان است. زندگی آرزوهای او ادامه ندارد. علاقه واقعی او به سبک و سبک جاز در آن زمینه است. هنگامی که به خارج از کشور سفر می کند تا به دیگران کمک کند تا علاقه واقعی به زندگی او پیدا کنند، به زودی متوجه می شود که داشتن روح و تأثیر بر زندگی به چه معناست. شرکت پیکسار

روح

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که افکار، رویاها و علایق شما از کجا آمده اند؟ مارک نیلسن، تهیه کننده پیکسار به هالیوود ریپورتر درباره انیمیشن «روح» گفت. چطور هستید؟ پیکسار شما را در خیابان های نیویورک به کیهان 2020 می برد تا به مهم ترین سوالات زندگی در این جاده پاسخ دهید.

اولین تعریفی که از سوی سازندگان انیمیشن «نفس» صورت گرفت این بود که آنها در خلق، گفتن و توضیح زندگی پس از مرگ خود، از چرخ دنده ها و ادیان مختلفی در دنیا گذشتند. آنها این امکان را برای هر کسی که علاقه دارد با مصاحبه های فیلم همذات پنداری کند.

روح

انیمیشن «روح» آنقدر اجرای عالی است که بسیاری از منتقدان جز تعریف و تمجید از آن چیزی نمی توانند بگویند.

پیتر برادشاو، منتقد گاردین: «این فیلم فیلمی گیرا، طنزآمیز و صبور است».

آه تو. وی با انتقاد از نیویورک تایمز: “فیلم جدید پیکسار این سوال را مطرح می کند که بسیاری از ما بارها به خواب رفته ایم، این سوال: چرا داریم؟ هدف از زندگی چیست؟ و آیا این اولین بار نیست که استودیو پیکسار از قابلیت های بصری و داستان سرایی خود برای کشف محتوای عمیق استفاده کرده است. “، صداقت و جدایی از عملکرد سازندگان آن.”

روح

بسیاری از پیتر دبروگ انتقاد کردند: «بسیاری از کودکان شرکت نخواهند کرد. اما بسیاری از بزرگسالان هستند که آرزو می کنند به دنیا نمی آمدند و «روح» با همان شجاعت و سخاوت در فیلم های قبلی پیکسار کار می کند، که حتی زندگی مانند جو گارنر نیز چیزی است که باید قدردانی کرد، آنها به زیبایی کنار هم قرار گرفته اند. پروژه ای که بینندگان پیر و جوان را به حالتی می رساند که درخشش خود را مانند یک شخصیت کارتونی منحصر به فرد احساس می کنند.

الکس گادفری، امپراطور انتقاد می کند: “فیلم ایده هایی را که وعده داده بود ارائه نمی دهد، بسیاری از ایده ها هرگز خلق نمی شوند، اما “روح” به طرز باورنکردنی زیبایی است و پاداش های شگفت انگیزی دارد. فیلم در تمام 100 دقیقه زیبا است، اما اینطور نیست. یک چیز بزرگ است، اما محتوا باعث می شود کار کند. بهترین لحظات فیلم، زمانی که زیرنویس ها شبیه انیمیشن هستند و شما را به جایی می برند. این لحظات جادویی پیکسار است. ” اینجاست که همه چیز معلوم می شود. درست است، واقعی. “

رولینگ استون از دیوید فیر انتقاد می کند: «روح» حاوی اطلاعات دقیقی درباره زندگی و سبک زندگی است. از قضا، بهترین آنها ساده ترین است: “تماشا کنید، تلاش کنید، یاد بگیرید. لذت ببرید.”

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances