افرادی که شلوار 21 ساله دارند کمتر به دیابت-روزیاتو مبتلا می شوند


بر اساس تحقیقات انجام شده ، دیابت نوع 2 برگشت پذیر است و کاهش وزن حتی در افراد هم وزن می تواند باعث این عود شود. به گزارش دیلی میل ، دانشمندان می گویند که اضافه وزن لزوماً باعث دیابت نوع 2 نمی شود ، بلکه آن را به “شروع چربی اضافی” منتقل می کند. و به عنوان یک قاعده کلی برای جلوگیری از دیابت نوع 2 ، دانشمندان می گویند که دور کمرتان باید مانند 21 سالگی شما باشد.

وی گفت: “اگر نمی توانید شلوارهایی را که در 21 سالگی پوشیده اید بپوشید ، اضافه وزن دارید و حتی اگر اضافه وزن ندارید ، در معرض ابتلا به دیابت نوع 2 هستید.” به “شما هستید.”

متخصصان 12 فرد مبتلا به دیابت نوع 2 را که دارای BMI طبیعی بودند مورد بررسی قرار دادند. آنها سپس 800 کالری در روز به مدت 2 هفته مصرف کردند. رژیم غذایی شامل سوپ و گوشت است. و به آنها در کاهش وزن اضافی برای 4 تا 6 هفته کمک کنید. این کار 3 بار تکرار شد تا زمانی که آنها 10 تا 15 درصد وزن اولیه خود را از دست دادند.

هشت نفر از این افراد وارد دوره بهبودی شده اند. در نتیجه ، سطح قند خون آنها طبیعی بود و داروهای دیابت مصرف نمی کردند. در نتیجه این رژیم غذایی ، میزان چربی در کبد و کاهش این افراد کاهش یافته و توانایی ایجاد انسولین در بدن کاهش یافته است. محققان می گویند یافته ها نشان می دهد که همه افراد دارای “یک عدد منحصر به فرد” هستند و اگر از آن فراتر روند ، به دیابت نوع 2 مبتلا می شوند.

پروفسور تیلور می گوید: “این مطالعه که در انجمن دیابت نیز ارائه می شود ، برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 و درمان آنها است.” نتایج اولیه نشان داد که دیابت ناشی از چاقی نیست ، بلکه ناشی از چاقی است. “دلیل آن وجود بیش از حد چربی در کبد و بریدگی ها است.”

دیابت نوع 2

پروفسور تیلور می گوید: “پزشکان به طور کلی تصور می کنند که افزایش وزن در افراد غیر چاق برای دیابت نوع 2 مناسب نیست.” “این بدان معناست که پزشکان اغلب افرادی را با وزن یکسان برای کاهش وزن تجویز نمی کنند.” و آنها ابتدا دیابت و انسولین را برای آنها تجویز می کنند. “

با این حال ، 4.5 میلیون انگلیسی مبتلا به دیابت نوع 2 هستند و از هر 10 نفر یک نفر در زمان تشخیص اضافه وزن دارد.

بیشتر بخوانید:

نکاتی در مورد دیابت نوع 2 که ممکن است از آنها اطلاع نداشته باشید

تفاوت اصلی بین دیابت نوع 1 و نوع 2 چیست؟


Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances