اعلامیه کشور اروپایی ما علیه ایران و پاسخ علی باقریروآرو- کارشناسان سه کشور اروپایی در وین با صدور بیانیه ای از عملکرد ایران در سخنرانی احیای برجام انتقاد کردند و مدعی شدند ایران با برجام توافق کرده است.

به گزارش فرارو، مقامات فرانسه، آلمان و انگلیس ضمن رسیدگی به نارضایتی ها از مسیر گروه جدید ایرانی، گفتند که در این مرحله هنوز امکان پذیر نیست، گفت و گوها می تواند واقعی باشد.

پلیس کشور اروپایی مان گفت: در حال اتلاف وقت گرانبها در گفت وگوها برای بحث درباره موضع جدید ایران در این توافق هستیم.

به گفته کارشناسان فرانسوی، آلمانی و انگلیسی، اگر “پیشرفت سریع” در مذاکرات صورت نگیرد، شورای امنیت سازمان ملل به زودی تنها یک “پوسته توخالی” خواهد بود.

پلیس از کشور اروپایی ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنفرانس دولتی کنونی صحبت کرد: “این شوک است زیرا توصیه و توافقی امکان حذف همه تحریم های مربوط به شورای امنیت سازمان ملل و نگرانی های دفاعی ما را فراهم می کند. [سلاح هسته‌ای] پاسخ از تابستان گذشته روشن بوده است.»

آنها افزودند: زمان کوتاه است و با توجه به پیشرفت سریع برنامه هسته ای ایران، برجام به زودی به پوسته ای خالی و بدون پیشرفت سریع تبدیل خواهد شد.

چهره باهوش کشور اروپایی ما در میانه مصاحبه توسط برخی ناظران مورد بررسی قرار گرفت. بحث های جاری و توضیحات متفاوت گزارش شده است.

درخواست دیپلمات‌های تروئیکای اروپایی در حالی مطرح شد که منابع ایرانی و روسی از افزایش مذاکرات خبر دادند و نماینده اتحادیه اروپا گفت تلاش‌ها برای دستیابی به توافق در حال انجام است.

دیروز علی باقری، مذاکره کننده ارشد ایران، پس از بیانیه نمایندگان کشورهای اروپایی کشورمان در توئیتی نوشت: برخی از بازیگران به نگرش خود مبنی بر اینکه ما سریع پاسخ می دهیم و برای ایجاد تغییرات و ایجاد تغییرات برای پر کردن شکاف تلاش می کنیم، صحبت کردند.

وی با بیان اینکه گمرک دو راه است، گفت: اگر میل به اصلاحات وجود داشته باشد، باید به سرعت مسیر توافق انجام شود.

مذاکرات در وین تا پایان هفته ادامه خواهد داشت

گویش ها در وین پنجمین روز خود را می گذراندند و به گفته منابع ایرانی «خوب» و «بعدی» بودند.

مذاکرات در وین از پنجشنبه گذشته آغاز شده است و با ورود هیات آمریکایی به وین تا پایان روز یکشنبه، انتظار می رود مذاکرات بیشتر و سریع ادامه یابد. به نظر می رسد این گفتگو تا پایان هفته ادامه دارد.

گزارش‌های رسانه‌های ایران حاکی از آن است که دو طرف «بر سر شناسایی جزئیات اختلاف به توافق رسیده‌اند».

با این حساب به نظر می رسد این دیدار پس از تعطیلات سال نو به دور بعد موکول شود.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم