اطلاعیه: مدعی اصلی قهرمانی در سری آ کدام تیم است؟


به گزارش “ورزش سه”، تنها چهار امتیاز میلان و آتالانتا صدرنشین در رده چهارم و اینتر و ناپولی نیز در رده های دوم و سوم قرار دارند، اما کدام تیم چالش های کلیدی برای رقابت در این مسابقات چیست؟

لیگ فوتبال لیگ ایتالیا با درک بالایی دنبال شد. آتالانتا این هفته در ورزشگاه مارادونا ناپولی را شکست داد، میلان با دو گل سالرنیتانا را شکست داد و اینتر در ورزشگاه المپیکو با سه گل رم را شکست داد.

با این حال، عواملی مانند مصدومیت، رقابت های اروپایی و مسابقات بعدی همگی می توانند بر فوتبال تأثیر بگذارند.

رقابت اروپایی

مدافع عنوان قهرمانی اینتر به یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا رسیده است، بنابراین سه شنبه شب بازی مقابل رئال مادرید سرنوشت صدرنشین گروه D را مشخص می کند و اینتر برای پیروزی مقابل کارلو آنچلوتی در سانتیاگو برنابئو خواهد بود.

از طرفی میلان باید در خانه لیورپول را شکست دهد و امیدوار باشد که پورتو و اتلتیکو مادرید به مرحله حذفی گروه صعود کنند.

آتالانتا چهارشنبه شب میزبان ویارئال است و تنها راه صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پیروزی در این بازی است.

ناپولی پنجشنبه شب در فینال مرحله گروهی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی خود به مصاف لسترسیتی می رود. آنها در صورت پیروزی در بازی و تساوی اسپارتاک مسکو یا شکست مقابل لژیا می توانند به مرحله بعدی صعود کنند.

اما در صورت قرار گرفتن در رده دوم به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کنند و به مصاف یکی از تیم های سوم لیگ قهرمانان می روند. اگر ناپولی در گروه خود سوم می شد به لیگ اروپا هم می رفت.

صدمات

ناپولی و میلان در این فصل بیشتر مصدوم شده اند.

ویکتور اوسیمن، وینگر ناپولی به دلیل شکستگی استخوان تا پایان ماه فوریه در دسترس نخواهد بود. کالیدو کولیبالی دچار مصدومیت عضلانی شد و در ژانویه به میادین بازخواهد گشت. زامبو آنگیسا تا یکی دو هفته آینده در کنار تیمش نخواهد بود.

لورنزو اینسینیه و فابیان رویز بازی روز شنبه مقابل آتالانتا را به یاد دارند اما به نظر می رسید نتوانستند برای مدت طولانی بازی کنند.

سیمونه کایر به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی تا پایان فصل در میلان حضور نخواهد داشت. داویده کالابریا، آنته ربیک و اولیویه ژیرو در ماه دسامبر به میادین باز خواهند گشت و سامو کوستایخو ممکن است در ژانویه به میلان بازگردد.

خواکین کوریا از اینتر در دیدار با رم از ناحیه همسترینگ آسیب دید و نمی داند چه زمانی به این منطقه بازخواهد گشت. متئو دارمیان و آندره آ رانوکیا نیز می توانند در چند هفته آینده دوباره برای این تیم بازی کنند.

روبین گونزالس و متئو لواتو نیز بازیکنان مصدوم آتالانتا هستند. گونزالس قرار است چند روز بعد به تمرینات بازگردد، اما مصدومیت جدید در تمرینات مانع از حضور او در کنار تیمش تا آغاز سال 2022 می شود.

جلسات آتی

فقط سه بازی از نیم فصل اول آ استراحت و جایگاه برنده نیم فصل اول به زودی مشخص می شود.

میلان

اودینزه (خارج از خانه)

ناپل (دور)

آمپول (در فضای باز)

اینتر

کالیاری (خانه)

سالرنیتانا (خارج از خانه)

تورین (خانه)

ناپولی

امپولی (خانه)

میلان (بیرون از خانه)

اسپیتزیا (خانه)

آتلانتا

هلاس ورونا (خارج از خانه)

رم (خانه)

جنوا (در فضای باز)

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances