اسلحه حهان فرهاد مجیدی در استقلال



آرتور کوین یامگا در شروع شروع قرار بود آلترناتیو وریا غفوری در پیستون استاست باشد. زیکنیازیکنی که در وایله دانمارک رک بیشتر در دفاع راست بازی کرده،، یلی سیر اتفاقات او وا به خط هله فرستاد و تا پایان ن هفدهم بهترین زنلزن این است. درامگا در این مدت ۸ زده شده که نتیجه آن زده شده امتیاز ارزشمند یای تیم صدرنشین.

در بازی رفت با ذوب‌آهن بود که مجیدی خرید جدیدشا به زمین داد و درخشش این نازیکن گمنام هواداران استقلال را هیجان‌زده کرد. استقلال در لیگ دوم تحت فشار میزبان بود، یا دو گل یامگا کمک کرد که با دست از فولادشهر شهر. اول با یک چرخش دیدنی و وای دقیق از روی خط خط جریمه زده در یرال ایران کمتر دیده شده بودیم. دومل دوم مگامگا نتیجه فرار از خط میاید و بغل پای تکضرب به درو زهازه بود. تیاتی که فقط کار یک جملاسیک است. بعدامگا بعد از بیشتر آن هم حم هله به رار گرفته شد، مگر مو ردیاردی ردی مجیدی بود او را به پیستون استاست.

بعدیل بعدی مگامگا در هفته چهارم رمابل فجر سیاسی از نقطه روی پنالتی تی. بعد از زالتی هدر رفته هفته اول مقابل هوادار، مجیدی داور داد که بازیکن فرانسوی به یای یا پنالتی‌زن اصلی تیمش شد. استقلال، اما در آخرین لحظه گل مساوی ویا خورد.

درامگا در حساس هفته سیزدهم همالتی تیمش وا وارد دروازه بازی شرکت کرد، یلی ای اینار هم نان در آخرین لحظه گل مساوی ویا زد.

رهاره یازده استقلال در برد ۳- ۳ هفته رده بندی مقابل مس نان هم ستاره تیمش تیمش. رویامگا روی فرار‌های سریعش سریعش دو تیالتی ساخت که نستانست هر دو دوا وارد دروازه زه.

استقلال در بازی برگشت با ذوب‌آهن هم مثل بازی رفت تحت رار قرار گرفت، ولی یامگا دوباره کمک سه سه امتیاز به برسد. بر خلاف بازیکنان ذوب‌آهن ذوب‌آهن که خوبی از دست دندادند، یامگا تک فرصتی را که در شروع دوم شتاشت وارد دروازه کرد ستقای استقلال فاصله سه امتیازی با پرسپول یس یس.

گل‌های یامگا برای استقلال به برد برد (ذوب‌آهن، مس رفسنجان و ذوب‌آهن) و دو (فجر سیاسی و وی اراک) شده است. استقلال در این فصل تیمی بلب که هوش هوشی به دقت مگامگا در تات آخرین نقش دیادی در آن شتهاشته. اگر فرانسوی فرانسوی این فرم ر را تا پایان فصل حفظ کند، گرفتن صدر زل از استقلال کار خیلی خو هداهد هد.

خبرورزشی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم