اجتناب از درگیری های شخصی؛ چرا من تنهام؟


انتخاب های برتر: دلیل دیگر تنها ماندن جوانان، اجتناب از درگیری های شخصی است. سلام دوستان در ابتدا بگوییم که ما هم می دانیم که یکی از مهم ترین دلایل ازدواج نکردن اقتصاد فعلی است. اما هدف ما در این جمله بررسی علل و مشکلات دیگر جوانان علاوه بر مشکلات مالی است.

همه ما به فرزندی نیاز داریم که مانند والدین در کنار افراد مهم زندگی باشد، اگر شرایط خوب باشد ارتباط ما امن و اگر شرایط خوب نباشد ارتباط ما منفی و بی قرار و قابل اجتناب خواهد بود.

من فقط می خواهم در مورد پیوندهای معاف در اینجا صحبت کنم. بعضی از بچه ها چون رابطه خوبی با والدین ندارند تصمیم می گیرند دیگران را نادیده بگیرند و به محل زندگی یا نیامدنشان اهمیتی نمی دهند، بنابراین با خود می گویند: بیا، می آیند، اگر نیایند. ، نمی آیند، مهم است. خیر ما به این افراد می گوییم بیماران معاف.

از آنجایی که می خواهم خیلی ساده در این مورد صحبت کنم و جواب نمی دهد، نمی توانم بیشتر در این مورد صحبت کنم، اما باید به ویژگی های این افراد اشاره کنم، این افراد سعی می کنند از سایر نرم افزارها دور بمانند و تبعیض قائل نشوند. آنها به تنهایی راه نمی روند. این افراد در انتخاب همسر کار درستی انجام نمی دهند و خودشان کسی را انتخاب نمی کنند مگر اینکه شخصی آنها را انتخاب کند و بتواند به زور و همچنین لاغر و آزاد برای تقی با آنها ارتباط برقرار کند و یا اگر این افراد وارد رابطه شوند. خیلی خود را کنار می کشند، آنقدر بی تفاوت و در نتیجه بی تفاوت، به طوری که رابطه را از بین می برند. به این افراد بیمارانی گفته می شود که دچار اختلال روانی نیستند و نیاز به درمان دارند.

بیماران معافیت ممکن است دارای انکار موقعیت اجتماعی یا ناتوانی یا خجالت یا بی کفایتی یا نافرمانی باشند که باید توسط روانپزشک ویزیت شوند و توسط روانپزشک معاینه شوند.پزشکان در هر کجا که هستند یا به عنوان روانپزشک درمان می شوند.

از درگیری های شخصی و زناشویی خودداری کنید

ویژگی های اجتناب از رفتار بد

1. از آنجایی که از رد یا رد انتقاد می ترسد، از فعالیت هایی که مستلزم برخورد با افراد متعدد است اجتناب می کند.

1. او نمی خواهد با هیچ کس به جز افراد خاصی که دوست دارد ارتباط برقرار کند.

3. با احساس خجالت یا ترس از انتقاد، حاضر نیست قلب و دنیای درونی خود را به اشتراک بگذارد، حتی با افرادی که با آنها رابطه نزدیک و صمیمی دارد.

4. در یک رابطه دائماً نگران این است که درباره او چه فکری می کنند، طرد می شود یا مورد تمسخر قرار می گیرد.

6. او برای فرار از شرم دست به کار جدید نمی زند و اهل ریسک نیست.

7. معمولا شاد و مهربان هستند، معمولا ساکت هستند و زیاد حرف نمی زنند، درونگرا به نظر می رسند و با هیچکس کاری ندارند.

از درگیری های شخصی و زناشویی خودداری کنید

8. افراد وقتی در جمع هستند خجالتی و ناامید هستند.

9. تغییر زیادی نمی کنند، مثلاً اگر ماشین داشته باشند، سال ها انبار می شوند.

10. ذهن آنها دائماً روی تفاوت است نه یکسان.

1. همیشه فکر می کنند من با کسی کاری ندارم.

12. ماجراجویان از یافتن چیزهای جدید چندان لذت نمی برند، حتی اگر اینطور باشند.

13. هیچ چیز آنها را هیجان زده نمی کند.

4. در واقع آنها افراد خطرناکی هستند.

از درگیری های شخصی و زناشویی خودداری کنید

همه ما یاد می‌گیریم که همیشه روابط خوبی با دیگران داشته باشیم، چگونه با افراد جدید دوست شویم، زندگی جدیدی بسازیم، دوست داشته باشیم خودمان را ابراز کنیم، ایده‌هایمان را به اشتراک بگذاریم، ملاقات‌هایی که می‌خواهیم داشته باشیم، و می‌دانیم که دیگران دوست دارند به ما بپیوندند. ، بدن یکدیگر را می فهمیم و صحبت نمی کنیم.

اما افرادی که نگرش بدی ندارند دائماً نگران هستند که دیگران آنها را دوست نداشته باشند و به رابطه آنها اهمیتی ندهند، اگر کسی بخواهد به آنها کمک کند با شک و تردید به آن نگاه می کنند.

از درگیری های شخصی و زناشویی خودداری کنید

گاهی فکر می کنند می خواهند به او صدمه بزنند و این به خاطر اعتماد به نفس پایین آنهاست و در واقع کار می کنند. آنها بسیار حساس هستند.

برای اکثر افرادی که نگرش بدی ندارند، شغل مشکل بزرگی است، سعی کنید نگرش مثبت خود را حفظ کنید، در کارهای بزرگ شرکت نکنید، تیمی را رهبری نکنید، مسئولیتی را بر عهده نگیرید، بدون حمایت، همه اینها به دلیل آنها ترس از قضاوت شدن توسط دیگران

آنها از درگیری های عمده، نیازهای نیازمند از یک طرف و ترس از انتقاد و انتقاد دیگران رنج می برند.

این افراد وقتی می خواهند وارد رابطه شوند ابتدا باید اطمینان داشته باشند که در رابطه مورد قبول و احترام قرار می گیرند، اما حقیقت این است که هیچ تضمینی برای شناخت روابط وجود ندارد و باید مواردی را رعایت کنیم. خطرناک در روابط بنابراین این افراد به راحتی وارد رابطه نمی شوند و اگر وارد رابطه شوند دوباره وفاداری و درستکاری دیگران را امتحان می کنند.

حتی اگر در گذشته رابطه داشته اند، نمی توانند از آنها یاد بگیرند که هیچ مشکلی در آنها وجود ندارد.

آنها عاشق فعالیت هستند، بیشتر این افراد نمی توانند در جمع صحبت کنند، مانند برخی از دوستان که دوستان زیادی داشته باشند.

البته همه ما خجالتی هستیم و برخی از این صفات در همه ما وجود دارد، اما در این افراد خیلی بد است که شغل و روابط او با دیگران تحت تأثیر قرار گیرد.

از درگیری های شخصی و زناشویی خودداری کنید

از درگیری های شخصی و زناشویی خودداری کنید

افرادی که نگرش بدی ندارند در ازدواج خود چه می کنند؟

از آنجایی که این افراد بسیار خجالتی هستند و از روابط می ترسند، تمام مشکلات رابطه به همسرشان بستگی دارد. خانمی می گفت وقتی می خواهیم جایی برویم باید همکاری کنم باید زنگ بزنم و حتی وقتی وارد خانه آشنایان می شویم اول من وارد می شوم و بعد خانمم وارد می شود.

اگر با چنین کسی ازدواج کردید، شما هستید که تماس می گیرید، برنامه ریزی می کنید، می خواهید کلمه عشق و محبت را از او بشنوید.

او همیشه از شما دور است و هر چقدر هم که تلاش کنید به اندازه تلاش شما پاسخی نمی دهد.

آنها به خود قول دادند که دیگران دوست ندارند دنیای درونی آنها را ببینند. شاید به دلیل ماهیت رفتار شما، ممکن است رابطه شما خراب شود.

آنها تا حد امکان از دیگران دوری می کنند، حتی گاهی اوقات وقت می گذارند و با خودشان شوخی می کنند و فکر می کنند دیگران می خواهند او را شرمنده کنند.

کم کم می دانید که اغلب غم انگیز و افسرده کننده است. ما در روانپزشکی به این افراد نوروتیک می گوییم، آنها عمیقاً در ترس و اضطراب بودند.

چرا افرادی را که بد رفتار می کنند دوست دارید؟

از درگیری های شخصی و زناشویی خودداری کنید

در ذات همه ما انسان هاست که چیزی را بخواهیم که نمی توانیم و نمی توانیم جذب چیزی شویم که رسیدن به آن غیر ممکن است. گاهی اوقات به این دلیل است که برخی از تلاش‌های شما باعث می‌شود مخاطبانتان کمی تغییر کنند یا اعتماد شما را جلب کند.

بر اساس مطالعه 1995 توسط Beck Freeman و همکاران، هدایای تصادفی بالاترین انگیزه برای ایجاد یک الگوی رفتاری هستند. مثل داستان یک میلیون موش.

بنابراین اگر نگرش مد دارید، ممکن است هنوز تنها باشید یا ممکن است روابط خود را متشنج کنید.

زیرا در یک رابطه باید اعتماد کنید و احساسات خود را ابراز کنید و شروط و شروط را کنار بگذارید و زیاد از آن استفاده نکنید اما بسیار سختگیر و سنگین هستید و رابطه با شما سخت است.

اگر به تنهایی یا شخص دیگری علائم را تجربه کردید، لطفاً با یک مشاور صحبت کنید.

منبع: دریافت شده توسط پست های ارسطو رضایی در شبکه اجتماعی ویرگول

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances