آیا این خلاف آزار و اذیت نیست؟


حسن فیضی، محقق و کارشناس وزارت کشور *; ديروز در رسانه ها ديدار نمايندگان چند كشور با رئيس مجلس شوراي اسلامي در خصوص نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: كشور نمي تواند در اين كار شركت كند. رئیس جمهور معتقد است که عملکرد یک مدرسه، ارگان، سازمان، رئیس یا ناظر باید اصول اخلاقی و انتخاب را رعایت کند، بنابراین تصمیم گرفته شد پس از ریاست رئیس جمهور این ابلاغیه لغو شود.»؟ !

دورانی که کشور از جهات مختلف با مشکلاتی روبه‌رو بود و در نتیجه مردم دچار مشکل شدند. نگران نئوهیپی ها و گرم شدن زمین آنها، از قانون مدیریت خدمات کشوری به شما می گویم) شگفت آور است. مردم، فعالان و کارشناسان.

همچنین در این جلسه تفکیک قوا زیر سوال رفت.

تفکیک قوا یک بار توسط حاکم فرانسوی شارل دو مونتسکیو (1755-1689) و بعد توسط ژان ژاک روسو (1778-1712) ابداع شد. الگویی برای حکمرانی است که در آن مفاهیم کلیدی مانند تفکیک قوانین، اداره و تصمیم گیری پذیرفته شده و مبنای حکمرانی در این حوزه است.

بر اساس مدل بین المللی، دولت به شاخه های مستقلی تقسیم می شود که ارتش آن دارای قلمرو ویژه و استقلال وظیفه و اختیار است. با این حال، هر قدرتی می‌تواند با اعمال قانون، حدود قدرت دیگر را کنترل کند. به این محدودیت ها «مشاهدات و تعادل انرژی» می گویند تا از هماهنگی و هماهنگی نیروها در سیستم جلوگیری شود.

طبق ماده 57 قانون جمهوری اسلامی ایران تفکیک قوا در قانون برای حمایت از فساد و استقلال پیش بینی شده است. متأسفانه در سال های اخیر این اصل نادیده گرفته شده و شاهد تأثیر یک نیرو بر نیروی دیگر بوده ایم.

چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی مجاز علیه آن می گذرد.

یادآوری می کنم که نظام برای پیشرفت این افراد برای دستیابی به بالاترین سطح دانش و تخصص هزینه کرده است. راهش این است که بعد از ۴۳ سال آزمون و خطا، همه چیز باید سر جای خودش قرار بگیرد. اینکه فردی با وزارتخانه ویژه «حاکمیت قانون در خانه» رابطه کاری نداشته باشد و در زمینه مسئولیت آموزش ندیده باشد و تجربه خوبی در این زمینه نداشته باشد و شرایط صلاحیت را نداشته باشد، باید در بیشترین حد باشد. نقش مهم در کشور؛ خلاف عقل و منطق و سیاست است.

آیا این خلاف آزار و اذیت نیست؟!

یک دارایی مهم یک سازمان، نیروی انسانی آن سازمان است. نیروی انسانی مهم ترین سرمایه گذاری هر سازمانی است. امروزه دانش و تحقیقات به ما می گوید که اگر در محیط کار امکانات، تجهیزات و ملزومات را نداشته باشیم، مقرون به صرفه ترین و حمایتی ترین امکانات و خدمات را دریافت خواهیم کرد.کارکنان ویژه، اما اگر دانش و تجربه را نداشته باشیم. از کارکنان، محل کار ، ما همچنین محصولات موجود را از دست می دهیم. برای کمک به نابودی کشور کافی است وسایل بزرگ را برای افراد کوچک و وسایل کوچک را برای افراد بزرگ قرار دهید. فردی که در سازمان دیگری برای توسعه خود هزینه می کند و به سازمان دیگری غیر از آن سازمان منتقل می کند، هم عواقب زیان آور و هم زیان آور دارد.حمایت ویژه شرکت های هدف.

سلام رئیس جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی؟! در دولت سیزدهم بارها تا به حال در کارهای خیر ملاقات نکردید، اگر اساس ایمان شما ایمان و اعتقاد است، نقل قولی از شهید چمران را می بینیم که پرسید; تعهد بهتر است یا هوش؟ گفت قول بده. چرا این حرف را زدند، گفت: کسی که تعهد دارد و مهارت این کار را ندارد، آن مسئولیت را بر عهده نخواهد گرفت. نگذارید سرمایه ملی دخالت کند.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم