آیا این خلاف آزار و اذیت نیست؟


حسن فیضی، محقق و کارشناس وزارت کشور *; ديروز در رسانه ها ديدار نمايندگان چند كشور با رئيس مجلس شوراي اسلامي در خصوص نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: كشور نمي تواند در اين كار شركت كند. رئیس جمهور معتقد است که عملکرد یک مدرسه، ارگان، سازمان، رئیس یا ناظر باید اصول اخلاقی و انتخاب را رعایت کند، بنابراین تصمیم گرفته شد پس از ریاست رئیس جمهور این ابلاغیه لغو شود.»؟ !

دورانی که کشور از جهات مختلف با مشکلاتی روبه‌رو بود و در نتیجه مردم دچار مشکل شدند. نگران نئوهیپی ها و گرم شدن زمین آنها، از قانون مدیریت خدمات کشوری به شما می گویم) شگفت آور است. مردم، فعالان و کارشناسان.

همچنین در این جلسه تفکیک قوا زیر سوال رفت.

تفکیک قوا یک بار توسط حاکم فرانسوی شارل دو مونتسکیو (1755-1689) و بعد توسط ژان ژاک روسو (1778-1712) ابداع شد. الگویی برای حکمرانی است که در آن مفاهیم کلیدی مانند تفکیک قوانین، اداره و تصمیم گیری پذیرفته شده و مبنای حکمرانی در این حوزه است.

بر اساس مدل بین المللی، دولت به شاخه های مستقلی تقسیم می شود که ارتش آن دارای قلمرو ویژه و استقلال وظیفه و اختیار است. با این حال، هر قدرتی می‌تواند با اعمال قانون، حدود قدرت دیگر را کنترل کند. به این محدودیت ها «مشاهدات و تعادل انرژی» می گویند تا از هماهنگی و هماهنگی نیروها در سیستم جلوگیری شود.

طبق ماده 57 قانون جمهوری اسلامی ایران تفکیک قوا در قانون برای حمایت از فساد و استقلال پیش بینی شده است. متأسفانه در سال های اخیر این اصل نادیده گرفته شده و شاهد تأثیر یک نیرو بر نیروی دیگر بوده ایم.

چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی مجاز علیه آن می گذرد.

یادآوری می کنم که نظام برای پیشرفت این افراد برای دستیابی به بالاترین سطح دانش و تخصص هزینه کرده است. راهش این است که بعد از ۴۳ سال آزمون و خطا، همه چیز باید سر جای خودش قرار بگیرد. اینکه فردی با وزارتخانه ویژه «حاکمیت قانون در خانه» رابطه کاری نداشته باشد و در زمینه مسئولیت آموزش ندیده باشد و تجربه خوبی در این زمینه نداشته باشد و شرایط صلاحیت را نداشته باشد، باید در بیشترین حد باشد. نقش مهم در کشور؛ خلاف عقل و منطق و سیاست است.

آیا این خلاف آزار و اذیت نیست؟!

یک دارایی مهم یک سازمان، نیروی انسانی آن سازمان است. نیروی انسانی مهم ترین سرمایه گذاری هر سازمانی است. امروزه دانش و تحقیقات به ما می گوید که اگر در محیط کار امکانات، تجهیزات و ملزومات را نداشته باشیم، مقرون به صرفه ترین و حمایتی ترین امکانات و خدمات را دریافت خواهیم کرد.کارکنان ویژه، اما اگر دانش و تجربه را نداشته باشیم. از کارکنان، محل کار ، ما همچنین محصولات موجود را از دست می دهیم. برای کمک به نابودی کشور کافی است وسایل بزرگ را برای افراد کوچک و وسایل کوچک را برای افراد بزرگ قرار دهید. فردی که در سازمان دیگری برای توسعه خود هزینه می کند و به سازمان دیگری غیر از آن سازمان منتقل می کند، هم عواقب زیان آور و هم زیان آور دارد.حمایت ویژه شرکت های هدف.

سلام رئیس جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی؟! در دولت سیزدهم بارها تا به حال در کارهای خیر ملاقات نکردید، اگر اساس ایمان شما ایمان و اعتقاد است، نقل قولی از شهید چمران را می بینیم که پرسید; تعهد بهتر است یا هوش؟ گفت قول بده. چرا این حرف را زدند، گفت: کسی که تعهد دارد و مهارت این کار را ندارد، آن مسئولیت را بر عهده نخواهد گرفت. نگذارید سرمایه ملی دخالت کند.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances