آخرین سرمربی: بایرلورکوزن قبلاً آن را به من داده استپس از پیوستن به بایرلورکوزن، مدیر آزمون اولین مصاحبه خود را با وب سایت این باشگاه انجام داد و از حمایت خود برای کمک به تیم آلمانی برای کسب این جایزه یاد کرد. در بخشی از مصاحبه، آزمون فاش کرد که لورکوزن از قبل می خواست او را به خدمت بگیرد.

مصاحبه کامل با سایت باشگاه بایرلورکوزن را در ادامه می خوانید:

سلام سردار دیروز وارد لورکوزن شدید. چگونه 24 ساعت اول اقامت خود را در اینجا اندازه گیری می کنید؟
سفر طولانی بود و وقتی به لورکوزن رسیدم بسیار خوشحال شدم. دوستانی که در اینجا به من کمک کردند نیز از من استقبال کردند. دکترها هم بدنم را معاینه کردند. اخیرا پای آسیب دیده ام را هم معاینه کردند. من دیروز آزمایش کرونا PCR دادم. معمولا همه چیز سرگرم کننده است. روند انجام این کار خسته کننده است، اما همه چیز سرگرم کننده است. شب قبل از رسیدن در هتل استراحت کردم. این چیزی است که در 24 ساعت گذشته برای من اتفاق افتاد.

آیا دوست (دوست سابق) خود آندری لونف را دیده اید؟
آره. اما او دوست من نیست، او بهترین دوست من است و مانند برادر من است. ما در زنیت با هم خاطرات زیادی دیدیم.

شما گفتید که مدت زیادی است که بایرلورکوزن را دنبال کرده اید. چه چیزی شما را از این گروه خوشحال می کند؟
آره. من مدت زیادی است که بایرلورکوزن را دنبال می کنم. آنها هم گفتند یکی دو سال پیش می خواهند با من قرارداد ببندند. البته این وحدت است. من عاشق باشگاه و هوادارانش هستم. من بازیکنان این تیم را می شناسم و از کار با مربی خود لذت می برم. آرزوی من این است که به من بگویم تیم ما موفق می شود و می توانیم با هم جام را ببریم.

شما قبلا مقابل بایرلورکوزن بازی کرده اید و برای این تیم گلزنی کرده اید. کای هاورتس در آن زمان برای لورکوزن بازی می کرد.
خب من به بایرن مونیخ هم گل زدم. من به دورتموند هم گل زدم اما VAR قبول نکرد. من به چلسی (هاوارتس فعلی) هم گل زدم. بله، این کار را کردم و به بایرلورکوزن گل زدم.

آمار بسیار قابل ستایش است. شما در 104 بازی برای زنیت 62 گل به ثمر رسانده اید. می خواهید در بایرلورکوزن چه کار کنید؟
نمی توانم حدس بزنم چند گل بزنم. در صحبت هایی که با سران باشگاه داشتم به آنها اطمینان دادم که تمام تلاشم را برای این تیم انجام خواهم داد. من به آنها قول دادم و به قولم عمل خواهم کرد. آنها تمام تلاششان را کردند تا من را به لورکوزن ببرند و کارشان ستودنی بود. من واقعاً می خواهم پاسخگوی ایمان آنها باشم. بنابراین من هر کاری که از دستم بر می آید برای تیم انجام می دهم، درست مانند سایر بازیکنان تیم. مهمترین چیز برای من این است که تیم کامل است و هواداران خوشحال هستند.

از رفتار خوب سردار آزمون بگویید. تصاویر زیادی از شما با حیوانات را در صفحه شخصی تان در اینستاگرام دیده ایم. عمر یک نماد چگونه استفاده می شود؟
خب من عاشق حیوانات هستم من یک سگ و یک اسب دارم. در واقع من 42 اسب دارم و 10 روز دیگر تعداد آنها به 52 می رسد. اگر بخواهم خودم را توصیف کنم می گویم که من آدم خوبی هستم، بامزه و همیشه شاد و من واقعاً حیوانات را دوست دارم.

قرار است در چند روز آینده چه کار کنید؟ بازی تیم با دورتموند را کجا تماشا خواهید کرد؟
متأسفانه هنوز نمی توانم برای تیم مقابل دورتموند بازی کنم، اما در تیم خواهم ماند و از دوستان جدیدم حمایت خواهم کرد. امیدوارم بتوانم بازی را از داخل ورزشگاه تماشا کنم. امیدوارم بازی را ببریم و امتیازمان را بگیریم. من مطمئن هستم که ما می توانیم این کار را انجام دهیم. من به پتانسیل بازیکنانمان ایمان دارم.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances